Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід



< вересня 2017 >
П В С Ч П С Н
        2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 412 гостей на сайті

21 листопада у Перемишлянах відбудуться заходи з нагоди Дня Гідності і Свободи

(17.00 год біля фотостенду "Небесна Сотня")

24 листопада о 16.00 год у м.Перемишляни біля пам'ятника о.Омеляну Ковчу відбудеться поминальна молитва за жертвами Голодомору 32-33 р.р. в Україні

b_200_150_16777215_0___images_stories_sport16_img_20170908_105155.jpgЗ метою підтримки обдарованих  дітей та молоді, сприяння духовному, культурному  розвитку, розширення світогляду та розвиток творчих здібностей, профілактики негативних яваищ в молодіжному середовищі в Перемишлянському районі відбувався конкурс «Подарунок своїми руками».          Конкурс проводився  серед дітей та  молоді в таких  номінаціях, як: листівка, квілінг, орігамі, аплікація, малюнок, вишивка, макраме, бісер, оригінальний подарунок

Усі роботи учасників районного конкурсу «Подарунок своїми руками» були представлені на виставці в районній бібліотеці м.Перемишляни. В результаті конкурсу було визначено переможців, яких нагороджено грамотами та шоколадками.

 

Переможці районного конкурсу «Подарунок своїми руками»:

Вікова категорія 9-13р:

Номінація «Малюнок»

1 місце – Козак Анна, 13р уч. НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м.Перемишляни,

2 місце – Павліха Мар»яна,  12р. уч. НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м.Перемишляни,

2 місце – Гіцькайло Андріана, 9 р. уч. ЦДЮТ,

3 місце – Мариняк Світлана, 12 р.  уч. НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м.Перемишляни,

Номінація  «Оригінальний подарунок»

1 місце – Стахів Христина, 10р. уч. Перемишлянської ЗОШ  І-ІІІ ст.  ім.Омеляна Ковча

2 місце – Мороз Соломія, 8р,  Литвин Анастасія, 9р. уч. ЦДЮТ м.Перемишляни

3 місце – Пеленьо Наталія, 13р. уч. Свірзької ЗОШ І-ІІІст.

Номінація  «Бісер»

1 місце – Толочко Наталія, 10р. уч. Перемишлянської ЗОШ  І-ІІІ ст.  ім.Омеляна Ковча

2 місце – Франків Іванна, 10р.  уч. Перемишлянської ЗОШ  І-ІІІ ст.  ім.Омеляна Ковча

3 місце – Макар Вікторія, 10р. уч.Перемишлянської ЗОШ  І-ІІІ ст.  ім.Омеляна Ковча

Номінація «Листівка»

1 місце – Батіг Микола, 8р. уч. Свірзької ЗОШ І-ІІІст.

Номінація «Макраме»

1 місце – Козак Вікторія, 13р. уч.Перемишлянської ЗОШ  І-ІІІ ст.  ім.Омеляна Ковча

Вікова категорія 14-18р:

Номінація  «Квілінг»

1 місце – Кіндрат Руслана, 16р.  уч.  НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м.Перемишляни

2 місце – Батура Марта, 16р. уч.  НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м.Перемишляни

3 місце – Попович Валентина, 14 р. уч.  НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м.Перемишляни

Номінація  «Оригінальний подарунок»

1 місце – Сапій Марія, 15р. уч.  НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м.Перемишляни

1 місце – Бучок Ліля, 17р. уч.  НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м.Перемишляни

2 місце – Збирко Анастасія, 17р. уч.  НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м.Перемишляни

2 місце – Петриків Марія, 16р. уч. Перемишлянського професійного ліцею

3 місце – Колосовська Ірина, 17р. уч.  НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м.Перемишляни

3 місце – Павліченко Анастасія, 16р. уч.  НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м.Перемишляни

Номінація  «Бісер»

1 місце – Новосядла Соломія, 16р. уч.  НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м.Перемишляни

2 місце – Гетьман Тетяна, 15р. уч.  НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м.Перемишляни

3 місце – Лісна Галина, 17р. уч.  НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м.Перемишляни

Номінація «Вишиванка»

1 місце – Магрель Наталія, 17р. уч.  НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м.Перемишляни

2 місце – Мойсей Анжеліка, 16р. уч.  НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м.Перемишляни

3 місце – Щур Діана, 17р. уч.  НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м.Перемишляни

Номінація «Аплікація»

1 місце – Мох Мар»яна, 14р. уч. ЦДЮТ м.Перемишляни

2 місце – Підцерковна Ольга, 16р. уч.  НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м.Перемишляни

Номінація «Орігамі»

1 місце – Паздерська Ольга, 16р. уч.  НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м.Перемишляни

Номінація «Малюнок»

1 місце – Ільчишин Богдан, 16р. уч.  НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м.Перемишляни

2 місце – Перун Павло, 14р. уч. Свірзької ЗОШ І-ІІІст.