b_200_150_16777215_0___images_stories_17rik_10-17_2219544.jpgМинулого тижня в Угорщині відбувались змагання Кубка світу із кіо-кушинкай карате. Спортсменки із с.Лани 13-річні  Мар’яна та Андріана Чабан і 14-річна Юлія Денега з м.Бібрка стали переможцями та призерами Dream Cup World в Угорщині.
Сестри Мар’яна та Андріана виступали в одній категорії (13-14 р., до 50 кг) і, пройшовши суперниць з інших країн, зустрілись в фіналі, розділивши відповідно 1 та 2 місце,
Денега Юлія (до 14р. до 45кг), програвши в півфіналі від угорки, виборола 3-тє місце.

Як повідомив тренер Руслан Жуков, осередок СК кіокушинкай карате Канку в Перемишлянському районі діє упродовж 5 років. Заняття проводяться у Центрі дозвілля м.Перемишляни та у Бібрській ЗОШ.

За цей час юні спортсмени здобували чимало перемог - 35 разів займали призові місця на Всеукраїнських змаганнях, 6 разів ставали чемпіонами України, неодноразово займали призові місця на змаганнях обласного рівня.