Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

23 жовтня керівники району проведуть зустріч із мешканцями населених пунктів Станимирської сільської ради

спілкування відбудеться о 15.00 год у приміщенні Станимирського Народного дому

 

 

DSC_0500_1509525102_601x464_3_0.jpg

Сьогодні, 1 листопада, відбулась зустріч голови Львівської ОДА Олега Синютки з керуючим партнером консалтингової компанії PwC в Україні Річардом Поллардом. Відтак, представники компанії запрезентували наміри відкрити Центр надання послуг у Львові.

PwC розширить свою присутність в Україні, відкривши на початку 2018 року Центр надання послуг у Львові. Центр буде виконувати широкий спектр професійних послуг для аудиторських, податкових та консультаційних проектів PwC у  Центральній та Східній Європі, а також прийме на роботу не менше 350 співробітників - згодом кількість робочих місць планують збільшити.

"Відкриття Центру надання послуг у Львові є ключовим елементом нашої стратегії розвитку не тільки в Україні, але і в Центральній та Східній Європі. Місце було обрано після детального аналізу. Львів виправдав  всі наші очікування: доступ до високоосвічених місцевих талантів, зручне розташування, відкрите ділове середовище, значні можливості для інновацій, не кажучи вже про зростаючу роль України в регіональному бізнес-співтоваристві", - наголосив Річард Поллард.

У відповідь очільник області Олег Синютка зазначив: "Львівщина - лідер за результатами проведення ЗНО-2017. Окрім того, Львів представлений як один із центрів IT-бізнесу і це одна із стратегій Львівщини, що відкриває великі перспективи".

Львівський Центр надання послуг стане третім таким центром, який PwC заснував в Центрально-Східній Європі. PwC також консультує компанії з усього світу щодо вибору оптимальних місць розташування та реалізації процесу створення  центрів спільного обслуговування.

Набір співробітників для центру почнеться одразу ж після оголошення про відкриття. PwC у Львові забезпечить відмінні умови роботи, а також унікальні освітні та кар'єрні можливості для молодих талантів з усієї країни.

"Надзвичайно важливим є те, що Львівщина у конкурентній боротьбі за інвестора перемогла п'ять країн сусідів і відкриття цього офісу саме на Львівщині стане ще одним потужним аргументом для ілюстрації того, що вести бізнес на Львівщині подекуди комфортніше та перспективніше ніж навіть в сусідніх країнах" - зазначив начальник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис.

Довідково:

Мета PwC - зміцнення довіри в суспільстві та вирішення важливих проблем.

PwC - це мережа компаній у 158 країнах з понад 236 000 співробітників, які віддані забезпеченню якості страхових, консультаційних та  податкових послуг.

PwC уже 25 років активно працює в Центральній та Східній Європі.  PwC активно працює в Центральній та Східній Європі протягом останніх 25 років. PwC в Центральній та Східній Європі (PwC CEE) - це мережа компаній, яка  складається з окремих юридичних осіб відповідно до місцевих законів та правил. Ми працюємо, щоб допомогти нашим клієнтам на місцевих ринках стати більш успішними та конкурентоспроможними на глобальному рівні. На сьогоднішній день  PwC - це понад 9 500 співробітників, у тому числі 275 партнерів, що працюють у 56 офісах у 29 країнах регіону.