Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

23 жовтня керівники району проведуть зустріч із мешканцями населених пунктів Станимирської сільської ради

спілкування відбудеться о 15.00 год у приміщенні Станимирського Народного дому

 

 

IMG_7804_111_1509714738_613x463.93085606773_3_0.jpg

Сьогодні, 3 жовтня 2017 року, у конференц-залі готелю «Львів» розпочалася V Українська науково-практична конференція «Хвороби-сирітки в кардіології».

Захід організували за підтримки Української асоціації фахівців з ехокардіології, департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації, медичного центру Святої Параскеви, кафедри променевої діагностики ФПДО Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, освітнього центру «Сімекс-Соно».

Участь у конференції взяли кардіологи, фахівці функціональної діагностики зі Львова, Києва, Луцька, Вінниці, Тернополя, а також почесні гості з Німеччини та Польщі, отже, цьогорічна конференція, як, до речі, і попередня, фактично набуває статусу міжнародної.

З вітальним словом виступили голова організаційного комітету конференції, завідувач кафедри променевої діагностики ФПДО, професор Юрій Іванів та голова Товариства рідкісних хвороб серця Неля Орищин.

«Це вже вп’яте у Львові збираються провідні спеціалісти в галузі кардіології, щоб обговорити нові досягнення в діагностиці та лікуванні рідкісних захворювань серця. Приємно бачити щиру зацікавленість колег тематикою орфанних хвороб. І це зрозуміло, оскільки нерідко ми стикаємося в роботі зі складними несподіваними випадками, і нам доводиться шукати, думати, сумніватися, досліджувати і знаходити рішення заради порятунку пацієнтів», - зазначила Неля Орищин.

Яскравий приклад з власного досвіду навів доктор Бартош Шафран з кардіологічного центру «Pro Corde» (Вроцлав). Він розповів, як під час проведення футбольного матчу в рамках EURO 2012 довелося рятувати життя колишнього спортсмена та палкого вболівальника, у якого напад миготіння шлуночків із втратою свідомості стався безпосередньо на стадіоні перед початком матчу. В складних умовах пацієнту було надано допомогу, а згодом проведено детальне обстеження в медичному центрі.

Почесна гостя з Мюнхена, професор Габріеле Гесслінг (Department of electrophysiology, German Heart Center Munich) представила ґрунтовну доповідь на тему «Зниження ризику раптової смерті у випадках катехоламінергічної шлуночкової тахікардії», в якій поділилася досвідом ведення пацієнтів з даною патологією, що використовується  в Німеччині.

Завтра, 4 листопада, конференція продовжить свою роботу. Зокрема, учасники дискутуватимуть щодо особливостей аналізу ЕКГ та значення реабілітації у пацієнтів з імплантованими кардіовертерами-дефібриляторами, сучасних аспектів діагностики і лікування таких рідкісних патологій як саркоїдоз серця, хвороба Фабрі, кардіоміопатія Такоцубо, хвороба Такаясу тощо.