Керівники району проведуть виїзні зустрічі із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

17 січня відбудеться обговорення перспективного плану розвитку території на 2019-2021 роки за участю керівників району:

16.00 год - с.Неділиська (Народний дім)

17.30 год - с.Кимир (Народний дім)

 

_ERG6336_1512133022_613x408.66666666667_3_0.jpg

Сьогодні, 1 грудня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із німецькою делегацією на чолі із Держсекретарем Федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва, безпеки ядерних реакторів Німеччини Ґюнтером Адлером.

Очільник області подякував гостям за візит та участь німецьких фахівців у Другій німецько-українській конференції з міського розвитку, що стартувала сьогодні на Львівщині.

В межах зустрічі Олег Синютка ознайомив Держсекретаря із динамікою економічного розвитку області та планами щодо збереження привабливого інвестиційного клімату. Зокрема, наголосив на тенденціях відкриття нових підприємств в агропромисловому секторі і висловив зацікавлення у поглибленні співпраці з Німеччиною в галузі екології та розвитку інфраструктури.

Німецькі гості зацікавились планами Львівської ОДА щодо проведення широкосмугового доступу до Інтернету у найвіддаленіших куточках області. Окрім того, порушили питання щодо залучення німецьких фахівців у врегулюванні питання з калійними шахтами.