Керівники району проведуть виїзні зустрічі із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

17 січня відбудеться обговорення перспективного плану розвитку території на 2019-2021 роки за участю керівників району:

16.00 год - с.Неділиська (Народний дім)

17.30 год - с.Кимир (Народний дім)

 

DSC_0724_1512381048_613x407.645_3_0.jpg

У неділю, 3 грудня, завершився дводенний "Форум молоді", в якому взяли участь 25 школярів з Львівської області .

Про це повідомили в департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

Упродовж Форуму учасники вивчали основи проектного менеджменту та працювали над власними ідеями. У цьому їм допомагали мотивуючі спікери Андрій Степура (Майстерня Лева) та Юлія Вовк (ЛОО СУМ в Україні), а також тренери навчальних сесій Назар Домбровецький (Львівська округа Пласту - НСОУ), Василь Шатрук (Львівський обласний молодіжний цент), Віталій Сергійчук (Інститут суспільних ініціатив),  Анна Лозова та Софія Курман (відділ молодіжної політики ЛОДА).

“Основна мета проекту полягає в тому, щоб молоді люди, які проживають на території Львівської області, могли реалізувати свої власні ідеї і легко втілити їх у життя. Тому, власне, цей захід є традиційним проектом відділу молодіжної політики, який спрямований активізацію молоді до участі у громадському житті” – зазначає Софія Курман, головний спеціаліст відділу молодіжної політики Львівської обласної державної адміністрації.

Минулорічні учасники Форумів активно беруть участь у громадському житті області, міжнародних заходах, моделюваннях, програмах обміну «Erasmus+», Української Академії Лідерства та стають координаторами молодіжних проектів.

“Ще з минулого року я почала займатися науковими проектами. Цьогоріч мене зацікавили соціальні проекти. Від програми хочу отримати знання, які дозволять мені самореалізовуватись. Я впевнена, що для мене це буде дуже крутий досвід. Моя мрія – змінити світ, створити щось неймовірне, грандіозне, нове” – розповідає Анастасія Венчковська, учасниця Форуму.

Слід зазначити, що останній день заходу був насичений презентаціями ідей та визначенням найкращих проектів для втілення їх у життя. Переможцями Форуму молоді стали:

І місце - Богдан Романчук із проектом "Інкубатор ідей" – незабаром в Червонограді стартуватиме треніговий курс по мультизадачності, креативності, критичному мисленні та ін.

ІІ місце - Марія Мельник з проектом "Свято сонячного гарбуза" – гастрономічний фестиваль у м. Самбір.

ІІІ місце - Степан Цькуй із проектом "Новорічна ярмарка" –  благодійна ярмарка з новорічними прикрасами хенд-мейд .

Нагадаємо, Форум молоді відбувається відповідно до плану заходів у галузі молодіжної політики на 2017 рік департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації спільно із ЛОО Спілки Української Молоді в Україні, Львівським обласним молодіжним центром та Українським католицьким університетом.