DSC00752_1513331074_613x459.75_3_0.jpg

14-15 грудня відбувається третя Міжнародна науково-практична конференція «Технології та інновації: ягідництво та переробка». Участь у конференції взяли українські та польські експерти в цій галузі, виробники ягідної продукції західних регіонів України, громадські об’єднання.

Заступник директора департаменту агропромислового розвитку Людмила Гончаренко наголосила на важливості фінансової підтримки виробників ягідної продукції.

«В області ефективно розвивається ягідництво і сьогодні, як ніколи, актуальним є фінансова підтримка в першу чергу дрібних виробників. У 2018 році на підтримку садівників та ягідників в державному бюджеті передбачено 300,0 млн.грн  та 1,0 млн.грн  з обласного бюджету для сільськогосподарських кооперативів, які займаються вирощуванням малини» - зазначила Людмила Гончаренко.

Аграрії також мали можливість отримали практичні поради, щодо технології вирощування ягідних культур, зокрема як уберегти врожай від кліматичних колізій за допомогою сучасних технологій зрошення, як правильно обирати посадковий матеріал, догляд за ягідником та методи збору урожаю та фасування.

Своїм досвідом українського ягідного стартапу поділився керівник ФГ «Файна Беррі» Микола Стецьків. Зокрема, він розповів як уникнути помилок, які найчастіше допускають початківці ягідного бізнесу.