b_200_150_16777215_0___images_stories_18rik_01_img_0782.jpgСьогодні, 05 січня, у Перемишлянській райдержадміністрації відбулось підведення підсумків проведеної роботи у минулому році щодо надання допомоги учасникам АТО. А також йшлося про форму співпраці у поточному році.

Голова РДА В.Танчин ініціював таке спілкування за участі голови районної ради Р.Андрусишина, заступника голови РДА І.Шалапського, керівника управління соціального захисту населення Н.Жеребецької та голови Перемишлянського окремого округу Всеукраїнського союзу ветеранів АТО В.Кроншталя з метою підвести підсумки на скільки вдалося допомогти вирішити проблеми воїнів у минулому році, та яку форму співпраці обрати у 2018 році.

 

 

Нагадаємо, що зустрічі керівників району та структурних підрозділів РДА із учасниками АТО у 2017 році, під час яких воїнів ознайомлювали із нововведеннями та вирішувались проблемні питання, проходили майже щомісячно. Проте, через відсутність потреби термінового вирішення питань, чи певну зайнятість, частина демобілізованих воїнів висловлювали думку змінити періодичність таких зібрань. Такої думки дотримується і Василь Кроншталь.

А тому було прийнято спільне рішення проводити колективні зустрічі щоквартально. Але, як зазначив В.Танчин, це не означає, що вирішення проблем, які виникатимуть у воїнів, відкладатимуться до такої зустрічі.

«Ні, усі питання потрібно вирішувати при безпосередніх зверненнях учасників АТО, їх представників, чи при виявлені проблем соціальними службами. Ні один учасник АТО чи члени їх сімей не повинні залишитись поза увагою.  Загальні питання обговорювати під час загальних зустрічей» - зауважив керівник району.

Окрім цього, із своїми питання учасники АТО або члени їх сімей, у випадку тимчасової відсутності чи з інших причин, можуть звертатись до керівника громадської організації учасників АТО Василя Кроншталя під час своїх зібрань, чи у приватних розмовах.