Оголошено конкурс на визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

Графік виїзних зустрічей із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

18 лютого мешканців села Плинників о 16.00 год запрошують у школу, а мешканців сіл Вишнівчик, Камінна, Лонівка  о 17.30 год запрошують у Народний дім для обговорення плану розвитку населених пунктів на 2019-2021 роки за участі керівників району

20 лютого о 14.30 год біля фотостенду "Герої не вмирають" відбудуться заходи із вшанування Героїв Небесної Сотні

b_200_150_16777215_0___images_stories_18rik_01_img_0802.jpg10 січня до адмінбудинку Перемишлянської районної ради завітали із різдвяним вертепом представники молодіжної організації "Українська молодь “Христові”, яка діє при церкві Св. Володимира та блжн мчн О. Ковча, та привітали усіх працівників із Різдвом Христовим. Також з вітальним словом та благословенням звернувся отець Петро - сотрудник церкви.

Вертепники колядували та відтворювали події, пов’язані з народженням Ісуса Христа. На завершення дійства для присутніх у залі працівників райдержадміністрації та районної ради лунали віншування та побажання усіляких гараздів. Голова райдержадміністрації  В.Танчин і голова районної ради Р. Андрусишин подякували гостям за щирі різдвяні вітання а також  побажали всім добра, щастя, долі, миру та Божої Благодаті!