DSC_0280_1515665898_613x433.6975_3_0.jpg

Сьогодні, 11 січня, у Львівській облдержадміністрації відбулась консультаційно-навчальна нарада щодо супроводу інвестиційних проектів для представників територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та контролюючих органів.

«Сьогодні ми хочемо поділитися досвідом останніх двох років стосовного того, яким чином управління здійснює супровід інвестиційних проектів у частині комунікації з органами державної влади різних рівнів для вирішення проблем інвесторів. Наше завдання – створити на Львівщині якомога комфортніше бізнес-середовище», - зазначив керівник відділу інвестиційної політики Львівської облдержадміністрації Роман Матис.


 

Серед присутніх – відповідальні особи за супровід інвестиційних проектів у районних державних адміністраціях та містах обласного значення.

«Представники архітектурної,  містобудівної,  енергетичної  та інших  сфер на сьогоднішньому навчанні представлять ази для загального розуміння того, яким чином необхідно спілкуватися з бізнесом та якою є послідовність певних кроків у реалізації інвестиційних проектів», - наголосив директор департаменту економіки Львівської облдержадміністрації Роман Филипів.

Відтак, у межах наради представники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої  влади та контролюючих органів представили доповіді щодо повноважень у сфері інвестиційної діяльності підприємств, зокрема: начальник відділу по роботі з дозвільними документами департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області Оксана Полянська, начальник відділу просторового планування Львівської облдержадміністрації Марія Суха, а також представники ГУ Держгеокадастру у Львівській області, ПрАт «Львівобленерго», ПАТ «Львівгаз» та інші.