DSC_0660_1516029758_613x407.645_3_0.jpg

Сьогодні, 15 січня, у  Львівській обласній універсальній науковій бібліотеці презентували роман “Містерія непокори Патріарха Йосифа” відомого українського письменника Левка Різника.


 

Книга розкриває діяльність провідника Української греко-католицької церкви Йосифа Сліпого після його звільнення з в’язниці у Мордовії.

“У книзі я досліджую на достовірних історичних фактах життєвий шлях Патріарха у надзвичайно  складних політичних умовах. Перед тим як створити розділи,  я поступово читав книжки багатьох науковців про Йосипа Сліпого і це дуже приємна праця, коли у процесі написання знаходиш цікаву інформацію”, – зазначив Левко Різник.

Зазначимо, це друга частина дилогії про одного з найбільш духовних ієрархів Української Греко-Католицької Церкви XX ст Патріарха Йосифа Сліпого. Перше видання - “В’язень Христа ради.

“Говорячи про цю книгу, це скарб для молодого покоління. Автор доступною мовою доносить  складні моменти релігійного, історичного, політичного характеру. Левко Різник осягнув величезний обсяг матеріалу і видав цю книгу, яка повинна бути у бібліотеках, книгарнях, вдома у кожного свідомого українця”, – поділився враженнями директор видавництва “Світ” Ігор Мельник.