Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< березня 2012 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 24 25
26 27 28 29 30 31  

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 108 гостей на сайті

Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

24 травня у м. Перемишляни відбудуться заходи із відзначення Дня Героїв:

12.00 год – покладання квітів

14.00год. – у Народному домі урочистості та святковий концерт

21.03%202.jpg20 березня у в приміщенні великого залу Перемишлянської музичної школи відбулась лекція-концерт, присвячена 100-річчю творчої діяльності М.В.Лисенка.


Свято розпочалося піснею-молитвою «Боже великий єдиний» у виконанні хору викладачів школи. Зал був переповнений слухачами, усі із захопленням спостерігали за цим прекрасним дійством. Протягом святкового заходу ведучі ознайомлювали глядачів із життям та творчістю видатного українського композитора, основоположника української класичної музики - М.В.Лисенка. Свідченням  непересічності  та багатогранності М.Лисенка є його творча спадщина. У виконанні учнів та викладачів школи прозвучала частина його музичних творів: «Елегія», «Гавот», «Колискова», «Ой ходила дівчина бережком», «Хвилина розпачу», «Ой джигуне, джигуне», «Всякому городу…», «Ой під вишнею» та ін. На завершення хор викладачів школи виконав уривок з опери «Наталка Полтавка» - «Де згода в сімействі».

З нагоди 170-річчю з дня народження  М.В.Лисенка  21 березня  у Бібрській музичній школі відбувся музичний лекторій «М. В. Лисенко – сонце  української  музики».  Викладач  теоретичного  відділу О. Леськів  ознайомила глядачів із цікавими біографічними сторінками видатного композитора.  У виконанні хору учнів школи, квартету скрипалів, дуету вокалістів, бандуристів було представлено такі твори, як «Сум», «Вічний революціонер", "Молитва за Україну — Боже Великий, Єдиний!», «Пливе човен», «Коли розлучаються двоє» та ін. Приємною несподіванкою для глядачів було виконання учнями школи уривку з  української дитячої опери "Коза-Дереза".  Гучними оплесками глядачі зустрічали дуети, тріо та усі сольні номери учасників заходу.