Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< березня 2012 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 28 29 30 31  

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 222 гостей на сайті

ДУ «Офіс з просування експорту України» розроблено ряд інструментів державної підтримки експорту України.

З метою допомоги суб’єктам господарювання у налагодженні нових
контактів та виходу на зовнішні ринки розроблено:
1. Освітні програми у сфері сприяння експорту:
2. Експортний консалтинг:
3. Хелпдеск для експортерів до ЄС:
4. Експортний бренд України:
Окрім цього, інформуємо про міжнародні виставки та ярмарки у 2019
році.
Враховуючи викладене, просимо інформувати зацікавлені вітчизняні
підприємства відповідного району/міста щодо можливостей які допоможуть
вийти на зовнішній ринок.
У разі додаткової інформації просимо звертатись в Службу експортера

Додаток: Міжнародні виставки та ярмарки у 2019 році

_______________________________________________________________________

Відбудеться Всеукраїнська конференція “Регіональна/місцева політика МСП: від теорії до сталого розвитку”

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України запрошує на Всеукраїнську конференцію “Регіональна/місцева політика МСП: від теорії до сталого розвитку”, яка відбудеться 14 червня 2019 року в м. Києві (вул. Десятинна 12, Галерея “Всі Свої Д12”, 7-й поверх). Конференція відбудеться за підтримки проекту FORBIZ в рамках ініціативи EU4Business у партнерстві з Програмою “U-LEAD з Європою”.

На конференції планується зібрати понад 150 представників бізнесу, органів державної влади та місцевого самоврядування, а також представників міжнародної донорської спільноти для обговорення шляхів довгострокового планування розвитку малого та середнього підприємництва у регіонах України.

Зацікавленим особам для участі у Конференції потрібно підтвердити  участь шляхом реєстрації за посиланням https://forms.gle/ZKjGigjXzmucHMsy7.

Мова заходу – українська та англійська у синхронному перекладі.

________________________________________________________________________________________________

Інформація для експортерів Перемишлянського району

З метою промоції регіону та допомоги суб’єктам господарювання у налагодженні нових контактів, виходу на зовнішні ринки Служба експортера Львівської обласної державної адміністрації виступила з ініціативою розширення каталогу «Експортний потенціал Львівщини».

Каталог «Експортний потенціал Львівщини» представлятиме область на різних міжнародних бізнес-форумах, виставках, зустрічах у форматі В2В/B2G з іноземними делегаціями. Зацікавлених підприємств району/міста, які бажають представити своє підприємство у даному каталозі просимо інформувати до 27.06.2019 на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

За більш детальною інформацією просимо звертатись у Службу експортера департаменту економічної політики облдержадміністрації за тел.: (0322) 261-27-13 / 261-26-65.

Додаток: анкета на 1-му аркуші

Додаток 1

Варіант українською мовою

Повна назва підприємства

Індекс

Місто/село

Район

Вулиця

Телефон/факс

Електронна адреса

Сайт

ПІП Керівника

Телефон керівника

Рік заснування підприємства

Види продукції

1.

2.

3.

Країни куди експортується продукція

Коротка довідка про підприємство (від 300 до 600 символів)

English version

Full name of the company

Post code

City/Village

District

Telephone/fax

E-mail address

Web page

Director's  last, first and middle name

Director's mobile number

Year of the enterprise foundation

Types of products

1.

2.

3.

Countries where products are exported

Brief business information (300 to 600 characters)

Логотип, фото товарів та фото підприємства просимо скинути окремим файлом (фото повинні бути високої якості!!!!!

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

АНКЕТА - Заявка на участь в семінарі у сфері здійснення державних закупівель

(ЗАКОН ПРО ПУБЛІЧНІ ТОРГИ та програма електронних закупівель ProZorro)
(Вартість – 1500 грн./1ос.)

Заявки надсилайте та звертайтесь за всіма довідками за  електронною  адресою   - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або телефонуйте.

Методисти:

Надія Василівна -  0932976698, 0500738272,  2645617,
Ганна Михайлівна-0967849638

___________________________________________________________________

У період з 5 по 10 листопада 2019 р. в м. Шанхай (Китайська Народна Республіка) буде проходити міжнародна виставка «China International Import Ехро 2019». Міжнародна виставка «China International Import Ехро 2019» є одним з найбільш пріоритетних виставково-ярмаркових заходів для Китайської Народної Республіки.

До участі у виставці запрошуються виробники товарів у наступних категоріях: промислове обладнання, побутова техніка, автомобільний транспорт, одяг та споживчі товари, харчова та аграрна продукція, медичне обладнання та продукція, а також компанії, які надають послуги у сферах: туризм, новітні технології, культура та освіта, проектування та дизайн, аутсорсинг.

Враховуючи викладене, просимо інформувати зацікавлені вітчизняні підприємства відповідного району/міста щодо можливості участі у вказаній виставці, та повідомити департамент економічної політики облдержадміністрації у термін до 13.00 год. 27 лютого 2019 р. за електронною

 

адресою  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

_____________________________________________________________

Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва інформує про можливість прийняти участь у проекті ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES). З метою інформування потенційних партнерів про Проект та можливостей отримання технічної допомоги в рамках цього проекту, ПРООН планує проведення у лютому 2019 року інформаційних зустрічей.

Детальнішу інформацію можна знайти за посиланням: http://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/projects/home-owners-of-Ukraine-for-sustainable-energy-solutions.html

________________________________________________________

Інформуємо про започаткування нового формату Програми Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини для менеджерів “Fit for

Partnership with Germany” (далі – Програма) економічна кооперація з фокусом на Індустрію 4.0.

До участі запрошуються управлінці середньої та вищої ланки підприємств, підприємці, які займаються дослідженнями та розробками новітніх технологій, інноваційних стартапів, ІТ для Індустрії 4.0.

Зокрема, за напрямами:
- діджиталізація підприємств та виробництва (Digital factory, Smart

Manufacturing);
- роботизація на виробництві та в сфері послуг, промислова автоматизація;

адитивне виробництво (3D-друк);
- нові матеріали;
- масова кастомізація;
- безпілотний транспорт – автомобілі, навантажувачі, літальні апарати, їх

застосування, у тому числі, в промисловості та сільському господарстві;
- смарт фармінг;
- смарт енергоефективність, технології зберігання та передачі даних;
- інтернет речей та послуг;
- комунікації та зв’язок; Big Data;
- Блокчейн;

робота з інформацією;
- штучний інтелект.

Термін подання документів для участі у цьому напрямку завершується 14 січня 2019 року. Для участі у бізнес візиті до Німеччини учасникам необхідне володіння англійською мовою. Актуальна і детальна інформація щодо даного напрямку Програми розміщена за посиланням: https://bit.ly/2rjxMV8. Загальна інформація щодо участі у Програмі – за посиланням: https://bit.ly/2FAgVHz.

Координаторами та виконавцями Програми в Україні є Німецьке товариство з міжнародного співробітництва (GIZ) та Мінекономрозвитку. До реалізації Програми в Україні також залучено регіональні партнерські платформи Програми, їх перелік розміщено за посиланням:

https://bit.ly/2zz1hEG.

Звертаємось з проханням сприяти поширенню інформації про Програму для залучення якомога більшої кількості підприємців. За додатковою інформацією щодо співпраці з Програмою у регіоні пропонуємо звернутись до Світлани Степащенко – керівника проектного офісу Програми за тел. (044) 228-42-53, (044) 531-30-56, електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Звертаємо увагу, що участь у Програмі регіональних представників підприємництва має перспективу розвитку двосторонніх міжнародних торговельно-економічних відносин у регіоні.

 

 

_______________________________________________________________

Щодо єдиних  підходів у роботі з інвесторами

Відповідно до листа, що надійшов від Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, щодо забезпечення системності, передбачуваності і сталості роботи із потенційними і дійсними інвесторами, створення якісних передумов для діджиталізації відповідних процесів, Перемишлянська районна державна адміністрація надає рекомендації щодо стандартів залучення та супроводу інвесторів на місцевому рівні згідно з додатками.________________________________________________

 

Бb_200_150_16777215_0___images_stories_18rik_08_img_20180810_0002_.jpgезкоштовний семінар на тему: "Сучасне світлодіодне освітлення"

14 серпня у Залі Величі Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка м. Львів, вул. Івана Франка 150/152

 

 

 

 

 

До уваги підприємців  - учасників АТО
В даний час продовжує реалізовуватись програма підвищення конкурентоспроможності  Львівської області, яка підтримує  підприємців - учасників АТО.

Програма передбачає кредитування підприємців шляхом компенсації частини відсотків за кредитами, взятими суб’єктами господарювання.

У програмі беруть участь банки Сокальського району:

·         Приватбанк

·         Ощадбанк

·         Кредобанк

Зацікавлених осіб просимо звертатись за додатковою інформацією:

·         Перемишлянська РДА райдержадміністрація – тел. 2-18-62

·         Львівська облдержадміністрація – тел. (032) 299-92-79

________________________________________________________________________

 

Як отримати кошти з державного бюджету.  Методичні рекомендації для розпорядників бюджетних коштів

 

____________________________________________________________________

 

Перемишлянська районна державна адміністрація повідомляє про те, що департамент економічної політики облдержадміністрації спільно з Науково-технологічним парком «Яворів» та Клубом винахідників та новаторів «Інтелект-Культура-Капітал» формують базу даних ідей, розробок, винаходів і технологій, реалізація яких дала би можливість вирішувати конкретні соціально-економічні, техногенні та гуманітарні проблеми Львівської області та формувати осередки інноваційного зростання у регіоні.

Для бажаючих взяти участь у даному проекті просимо надсилати інформацію про винаходи за формою, що додається на електронну адресу департаменту industry. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

№ п/п

Ідея,розробка,винахід, технологія (галузь)

В чому суть новизни?

Автори, поштова адреса, контактні телефони,

E-mail

Яку існуючу проблему вирішує?

Які має переваги перед імпортними аналогами?

Що потрібно для впровадження в реальну практику?

 

Повідомляємо, що з 3 по 7 жовтня 2013 р. Львівською міською радою організовується щорічна виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник»,яка буде проводитись в приміщенні Палацу мистецтв (вул. Коперника, 17) .

Вартість участі у виставці-ярмарку для львівських підприємств становить 1600 грн. Інші витрати покриваються за рахунок організаторів.

 

Умови участі

Вартість

6м. кв. виставкової площі, що включає:

 

килимове покриття

 

розетка

 

2 світильники

1300 грн.

1 стіл

за 5 днів

2 стільці

 

охорона

 

прибирання

 

Включення інформації про підприємство до каталогу

300 грн.

 

Заповнені заяви-анкети (додається) на участь у виставці-ярмарку необхідно надсилати за поданою нижче адресою.

Тел.(032)2975877,2975764 Факс (032)2354226

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Адреса:79008 м.Львів пл.Ринок,1.каб.429

Львівська міська рада

 

ЗАЯВКА-АНКЕТА

на участь у виставці-ярмарку «Львівський товаровиробник»

3-7 жовтня 2013 р., Львівський Палац мистецтв, вул. Коперніка,17

1. Повна назва підприємства_______________________________________________

_____________________________________________________________________

2. Скорочена назва для фризу___________________________________________________

3. Адреса (юридична, фактична)_________________________________________________

_____________________________________________________________________________

4. Телефон, факс, e-mail, web site_________________________________________________

_____________________________________________________________________________

5. Керівник підприємства (ПІБ, контактний телефон)________________________________

_____________________________________________________________________________

6. Основні види діяльності______________________________________________________

_____________________________________________________________________________

7. Основні види продукції та послуг (точна назва, короткий опис)_____________________

_____________________________________________________________________________

8. Тема експозиції, що пропонується______________________________________________

_____________________________________________________________________________

9. Форма участі (виставка, виставка-продаж)_______________________________________

_____________________________________________________________________________

10. Необхідна площа м2_________________________________________________________

11. Відповідальна особа за вирішення організаційних питань (ПІБ, контактний телефон)

_____________________________________________________________________________