Керівники району проведуть виїзні зустрічі із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

21 січня о 16.00 год мешканців с.Іванівка запрошуютьу Народний дім для обговорення плану розвитку громади на 2019-2021 роки за участі керівників району

22 січня у м.Перемишляни відбудуться заходи з нагоди 100-річчя проголошення Акта Злуки ЗУНР та УНР

DSC_0231_1517577626_613x407.645_3_0.jpg

З метою забезпечення населення області українською книгою, розвитку вітчизняного книговидання у містах Львівської області та обласних центрах України торік організували 10 книжкових виставок.


 

Про це повідомила сьогодні, 2 лютого, т.в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Ольга Березюк.

Виставки проводили у Києві, це «Книжковий Арсенал», Ужгороді, Миколаєві, Черкасах «Черкаський книжковий фестиваль», Одесі «Зелена хвиля»,  Херсоні «Книжковий Миколай», Краматорську, Жовкві, Соснівці, Запоріжжі «Запоріжська Книжкова толока».

Участь у виїзних виставках брали представники книговидавничих і книгорозповсюджуючих організацій Львівщини, представники культурних, просвітницьких, мистецьких ГО.

За словами Ольги Березюк, цьогоріч книжкові виставки організують на Сході України.

«У 2018 році ми плануємо активізувати літературний десант із авторів та книговидавців, які презентуватимуть свої книги на Сході. Також передбачена презентація для регіонів виїзних виставок»,– розповіла Ольга Березюк.

Також минулого року департамент забезпечив організаційне сприяння та надав фінансову підтримку у сумі 100 тис гривень на проведенні 24-ої Міжнародної виставки-ярмарку «Форум видавців у Львові».