Керівники району проведуть виїзні зустрічі із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

21 січня о 16.00 год мешканців с.Іванівка запрошуютьу Народний дім для обговорення плану розвитку громади на 2019-2021 роки за участі керівників району

22 січня у м.Перемишляни відбудуться заходи з нагоди 100-річчя проголошення Акта Злуки ЗУНР та УНР

DSC_3083_1517579733_613x408.66666666667_3_0.jpg

На Львівщині лави поліцейських поповнили більше сотні патрульних інспекторів. Новобранці склали присягу на вірність українському народові сьогодні, 2 лютого.


 

Із такою важливою подією нових поліцейських привітав голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Напевно, за ті хвилини, під час яких ви складаєте присягу на вірність українському народові, кожен із вас побачив перед очима все своє життя. Сьогоднішній день розділить ваше його на дві частини. Раніше ви відповідали за себе, за родину чи друзів. Відсьогодні ви відповідаєте за Українську державу. По тому, як ви будете діяти, як ви дотримуватиметесь самі законів України і вимагатимете цього ж від суспільства, судитимуть про саму Україну. Не підведіть! Заради того, щоб в Україні була створена патрульна поліція, ви отримали великі права і можливості, люди вийшли на Майдан, наші громадяни поклали своє життя. Хтось сьогодні на війні тримає оборону, тримає небо, щоб ми тут, у себе вдома, за тисячу кілометрів від лінії фронту, навели лад. Немає посад, немає особливих, немає обраних – є закон. Один для всіх. Не відступайте від цього правила. На ваших плечах велика надія людей про те, що наше життя буде насправді справедливим», - наголосив Олег Синютка.

Разом виголосили текст присяги загалом 112 патрульних інспекторів. Усі вони пройшли відповідний курс навчань і готові приступити до безпосереднього несення служби.