Оголошено конкурс на визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

Графік виїзних зустрічей із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

25 лютого мешканців села Підмонастир о 16.00 год запрошують у Народний дім, о 17.30 год. мешканців села Волощина запршують у Народний дім, а о 19.00 мешканців села Великі Глібовичі запршують у школу для обговорення плану розвитку населених пунктів на 2019-2021 роки за участі керівників району

 

15_1519731421_613x459.75_3_0.jpg

26 лютого відбалась зустріч заступника директора - начальника управління та начальників відділів департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації з учасниками АТО, що мають намір займатись садівництвом та ягідівництвом. Це жителі Старосамбірщини Руслан Пукшин, Василь Кіт та Сергій Гаврик.


 

Потенційні сільськогосподарські виробники ділились своїми планими щодо започаткування та розвитку підприємництва на селі, а працівники департаменту запропонували скористатись обласною та державними програмами підтримки, а також ознайомили з роботою консультаційно-дорадчого центру в сфері агропромислового виробництва.

Слід зазначити, що Львівщина має успіші приклади того, як колишні бійці знаходять себе в мирному житті та стають прикладом незламності духу для свої побтатимів. Серед них зокрема, голова СОК «ГорбоГори» Антон Мільчевич та голова ФГ «Файна Berry» Микола Стецьків.