Оголошено конкурс на визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

Графік виїзних зустрічей із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

18 лютого мешканців села Плинників о 16.00 год запрошують у школу, а мешканців сіл Вишнівчик, Камінна, Лонівка  о 17.30 год запрошують у Народний дім для обговорення плану розвитку населених пунктів на 2019-2021 роки за участі керівників району

20 лютого о 14.30 год біля фотостенду "Герої не вмирають" відбудуться заходи із вшанування Героїв Небесної Сотні

10 травня на Львівщині відбудеться обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Про це повідомили в головному управлінні освіти і науки Львівської облдержадміністрації.

Організаторами фестивалю є Головне управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації, Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, органи управління освітою, загальноосвітні і позашкільні  навчальні заклади.

Фестиваль-конкурс проводиться з метою популяризації і пропаганди здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед дітей і молоді.

Завданнями заходу є активізація молодіжного руху за здоровий спосіб життя; набуття та засвоєння дітьми і молоддю нових знань про здоровий спосіб життя; підвищення рівня інформованості молоді з питань профілактики тютюнопаління, алкоголізму, наркоманії, захворювань на ВІЛ/СНІД; популяризація технологій навчання за методом «рівний-рівному» щодо формування здорового способу життя; виявлення, обмін і розповсюдження кращого досвіду з профілактики запобігання негативним проявам серед дітей і молоді засобами мистецтва, використовуючи їх вокальні, хореографічні, художньо-спортивні здібності; впровадження нових форм «здорового дозвілля» дітей і молоді.

Програмою проведення фестивалю передбачено проведення: тренінгу «Молодь обирає здоров’я»; конкурсу літературно-музично-спортивних міні-композицій; конкурсу плакатів; конкурсу фотографій і художніх робіт; вікторини-конкурсу "Що я знаю про здоровий спосіб життя?"

За результатами виступів команд з літературно-музично-спортивними міні-композиціями журі визначатиме призерів фестивалю, проведе підсумки конкурсів плакатів, фотографій. Призери та учасники фестивалю будуть нагороджені відзнаками організаторів.