IMG_0774_1521190841_613x459.75_3_0.jpg

У Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі за підтримки Департаменту ОЗ ЛОДА продовжується «Обласна освітня програма для лікарів-педіатрів і лікарів загальної практики-сімейної медицини». Проект має на меті підвищити якість та оперативності надання медичної допомоги  дитячому населенню Львівської області.


 

«Нам важливо, щоб усі, хто працюють в наших педіатричних закладах, особливо зараз, в умовах реформування галузі, отримали найкращі знання. Вагомим елементом також є наша хороша співпраця з районами і стаціонарами обласного рівня, і не тільки. Адже ми позиціонуємо ЗУСДМЦ як один з провідних закладів в Україні. Це заслуга і праця всього колективу. Сьогодні це вже друга сесія нашої освітньої програми. За останні роки багато всього змінилось, але головне, щоб ви працювали і надавали допомогу нашим дітям відповідно до найсучасніших досягнень та бачень педагогічної науки. Цей проект багатовекторний, тому буде проводитись не тільки в ЗУСДМЦ, а й у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «ОХМАТДИТ». Давайте разом вчитися та обмінюватись досвідом», - зазначила директор департаменту Ірина Микичак.

Ярема Возниця, завідувач педіатричного відділення ЗУСДМЦ, розповів про  клінічну практику в педіатрії. «Клінічна практика є елементом заходів, спрямованих на охорону здоров’я», - зазначив лікар-педіатр.

Також згадали про систему охорони громадського здоров’я, роль медичної служби в глобальній системі охорони громадського здоров’я, соціальні та психологічні аспекти роботи лікаря, як діяти з врахуванням реалій сьогодення. «Сучасні умови розвитку медичної практики в усьому світі потребують від лікарів не лише постійного самовдосконалення, а й не менш активної інтегрованої взаємодії фахівців. Працюйте над своїм вдосконаленням щоденно і постійно. Вкладайте ресурси в знання і досвід. Це ваше багатство. Воно не знецінюється і його неможливо відібрати».