29004052_1598236920244920_1086751040_n_1521193791_613x408.41125_3_0.jpg

Сьогодні, 16 березня, відбувся семінар щодо співпраці об’єднаних територіальних громад із Національним університетом «Львівська політехніка». В межах семінару порушили питання вирішення завдань просторової організації територій та соціально-економічного розвитку громад.

У тренінгу взяли участь представники влади, голови ОТГ, професорсько-викладацький склад Політехніки та представники програми «U-LEAD з Європою».


 

Під час семінару зупинились на розвитку інфраструктури створених громад, веденні містобудівної документації та інвестиційних можливостях ОТГ.

«Реформа децентралізації – є одним із пріоритетів діяльності Львівської облдержадміністрації. За останні кілька років ми переконалися, що реформа дає свої плоди, і зворотного шляху немає. Однак, на цьому етапі реформування нам важливо зрозуміти, що треба працювати і над створенням кадрового потенціалу. Відтак, спільні зусилля влади та академічної науки покликані підготувати кваліфіковані кадри, які допомагатимуть відповідати на виклики в майбутньому. Концептуальне бачення, розвиток бізнесу, залучення міжнародної технічної допомоги та секторальної підтримки – це ті знання та інструментарій, що мають допомогти створити сильні ОТГ. Адже без успішної громади нема сильної держави», - зазначив під час вітального слова перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

В межах семінару також порушили питання сучасних земельних відносин в галузі перерозподілу земель державної власності на користь ОТГ, а також  вплив громад на вирішення соціальних проблем та способи їх запобігання.

Подібні семінари проводитимуть і надалі, а Львівська облдержадміністрація разом із вищими навчальними закладами спільно працюватимуть над впровадженням пілотних проектів щодо створенням фахового кадрового потенціалу на місцях.