28906637_1911493672206765_890897158_n_1521202365_613x459.75_3_0.jpg

Сьогодні, 16 березня, у Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького, презентували широкофюзеляжний далекомагістральний літак Boeing 777-200ER авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України». Повітряне судно прибуло за маршрутом Київ-Львів, та в подальшому перевозитиме пасажирів на дальномагістральні рейси.


 

«Сьогодні ми демонструємо нашу готовність обслуговувати такі дальномагістральні літаки. І маємо надію бачити ці літаки частіше у нашому аеропорті не лише на київському рейсі, але і на дальніх магістральних рейсах до Нью-Йорка та Торонто. Ми маємо хороші статистичні дані, які підтверджують великий потенціал Львівського регіону. В майбутньому ми повинні зробити крок, щоб стати другим основним після Києва аеропортом, який зможе виконувати повне завантаження та технічно обслуговувати літаки такого типу», - зазначила директор Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького Тетяна Романовська.

Пасажиромісткість літака - 361 місце, для комфорту пасажирів повітряне судно обладнане сучасною системою освітлення Sky Interior та системою розваг, серед яких інтерактивні монітори.

«Команда аеропорту «Львів» сьогодні робить велику річ з точки зору інформування і обізнання світу про те, що є така красива частинка Європи - Україна та Львівщина зокрема. І приліт потужного авіалайнера сьогодні є цьому підтвердженням»,  - зазначила заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак.

Також Ірина Гримак проанонсувала старт нової спільної праці із командою аеропорту «Львів» спрямованої на наближеність та реалізацію програми із відкриття трансатлантичних рейсів зі Львова.

«Необхідно формувати нову регіональну програму, яка б дала певні розрахунки та аргументи для подальшого руху із відкриття трансатлантичних рейсів зі Львова», - додала Ірина Гримак.

Нагадаємо, що торік  Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького відкрив 9 нових напрямків та прийняв 1 млн 80 тис пасажирів, що на 46% більше, аніж за аналогічний період 2016 року.