Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

У день професійного свята прийміть щирі привітання та слова вдячності за відповідний рівень обслуговування населення, за підтримку в належному стані комунальних об’єктів. Сучасне суспільство диктує нові стандарти якості надання побутових послуг, тому ваш професіоналізм є запорукою подальшого розвитку галузі.

Ваша повсякденна праця починається у той час, коли більшість жителів Перемишлянщини ще не прокинулась. Часто Ваша праця є не помітною, але без Вашої турботи неможливо уявити життя наших громадян.

Ми не усвідомлюємо себе без чистих вулиць, прибраних парків та озеленених куточків, не можемо обійтися без доступних та якісних побутових послуг. Існування цих простих благ – невід’ємна запорука хорошого настрою та гарного самопочуття. Від роботи та професіоналізму працівників житлово-комунальної галузі залежить благополуччя кожної родини.

Бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я,  хорошого весняного настрою,  наснаги, злагоди,  успіхів у нелегкій, але такій потрібній справі. Щастя і світлого майбутнього,  ініціативи й діловитості у виконанні професійних завдань і, звичайно, подяки та поваги від людей.

З повагою

Голова Перемишлянської райдержадміністрації Володимир Танчин