Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< квітня 2012 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 440 гостей на сайті

Станимирська сільська рада, виконавчий комітет оголошують повторний конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  ТПВ

 

 

 

img_4992.jpgВже традиційно, з метою відродження та збереження національних традицій, християнського виховання молоді у закладах культури району 15-18 квітня 2012 року відбулися святкування світлого свята - Воскресіння Господнього.
15 квітня о 14 год. на території храму Покрови Пресвятої Богородиці відбулося театралізоване дійство «Великодні гаївки». Ця добра традиція Великодніх святкувань передається з покоління в покоління, від старших людей до молоді. На подвір’ї храму Покрови Пресвятої Богородиці, драматичний гурток Народного дому (керівник Н. Свіжак) представив виставу «Благослови, мати, весну зустрічати». У гаївках приймали участь також учасники Бібрського осередку Союзу Українок «Мелос» (керівник Н. Добуш).


17 квітня у центрі дозвілля молоді м. Перемишляни за підтримки Перемишлянської міської ради та МА «Козацтво» відбувся святковий великодній концерт. У заході взяли участь мистецька студія «Темп» (керівник Ю. Федюков), М. Кіт, фолькгурт «Верболози», вокальне тріо «Мавіола» (Народний дім с. Коросно, керівник Н. Боднар). Приємно здивували своїм виступом учасники танцювальної студії «StepUp». З. img_5111.jpgРепета виконав читання авторських творів «Синій камінь», «Мелодія любові».
У селах району традиційною забавою для дітей та молоді у святкові дні було ведення гаївок, які організовували працівники  сільських Народних домів. Цікавими і змістовними були такі заходи:

у НД с. Липівці проведено історичну годину «Як святкували українські свята»;

у НД с. Чемеринці відбувся дитячий ранок «Вербова гілочка від ангела»;

у НД с. Смереківка  проведено виставку «Найкраща писанка»;

у НД с. Лани, с. Серники, Подусів  проведено виставки вишитих великодніх рушників та писанок.