29134296_1983518621676563_829858407_n_1521807771_613x459.75_3_0.jpg

Делегація з Львівщини взяла участь у навчальній поїздці до Румунії з питань запобігання та протидії насильству за ознакою статі та домашньому насильству.

Учасниками навчальної поїздки є представники Львівської облдержадміністрації - заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук, директор департаменту соціального захисту населення Наталія Кузяк, начальник управління з питань праці та сімейної політики департаменту соціального захисту населення Уляна Дорош.


 

Впродовж навчального візиту учасники вивчають румунську систему запобігання та протидії насильству: законодавче забезпечення, стратегії попередження та реагування, роль і роботу правоохоронних органів, закладів охорони здоров’я та спеціалізованих служб підтримки для постраждалих і кривдників.

Також ознайомлюються з найкращими практиками у запобіганні та реагуванні на домашнє насильство, які можуть сприяти більш ефективній міжвідомчій взаємодії в Україні.

Одним із головних здобутків Румунії у сфері протидії ґендерно - зумовленому насильству є впровадження підходу, що орієнтований на постраждалих, у роботу усіх ланок системи реагування.

Навчальна поїздка організована у межах проекту «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні», який фінансується урядом Великої Британії.