DSC_0093_1522073250_613x407.645_3_0.jpg

Сьогодні, 26 березня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із науковцями у межах розширеного засідання Вченої ради Інституту біології клітин Національної академії наук України.

Під час зустрічі очільника області ознайомили із ситуацією із науковими публікаціями та рівнем залучення міжнародних та українських грантів у розвиток науки.


 

Окрім того, порушили питання рівня прикладного застосування розробок Інституту біології клітин у медицині, зокрема, у боротьбі з онкологією, а також в аграрному секторі під час виробництва кормів.

«Львівщина останніми роками активно розвивається, і ми можемо з впевненістю стверджувати, що динаміка розвитку області у різних сферах набирає обертів. Єфективне використання коштів – не менш важливий пункт, ніж пошук цих коштів. Якщо наука може запропонувати прогресивні та ефективні розробки, їх обов’язково треба впроваджувати. Реальний сектор економіки готовий до співпраці з наукою. Є підприємці, які готові брати на себе ризик впровадження експериментальних розробок», - зазначив у розмові з науковцями Олег Синютка.

Очільник області запевнив учених, що депутатський корпус підтримає фінансування науки, а в обласний бюджет можна внести зміни на користь розвитку наукових розробок.

Відтак, представники Інституту мають сформувати перелік пропозицій, аби ознайомити обласну владу зі своїми розробками.