9 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів виїзний прийом громадян у Чемеринецькій сільській раді. До першого заступника зверталися мешканці сільської ради  з різноманітним проханнями, питаннями та пропозиціями. На прийомі побувало понад 20 осіб. Зокрема люди зверталися з питаннями: використання майнових паїв; пільг людям, які мають статус „Дитина війни”; матеріальної допомоги для дитини-сироти, яку батько виховує без матері (дружини); одержання грошової допомоги для багатодітної матері; газифікації села Чемеринці; про приватизацію житлового будинку; про приватизацію земельних ділянок для ведення сільськогосподарського господарства; виведення свого паю з цілісного майнового комплексу; ремонту доріг; приватизацію присадибної земельної ділянки якою вже користується особа і має бажання її приватизувати.

Перший заступник голови РДА розмовляв з кожним особисто, хто прийшов на прийом. Під час розмови люди отримали відповіді на свої запитання, а також шляхи вирішення проблем з якими зверталися. На кожне питання мешканці отримали компетентну відповідь від О.Краєвського а також М.Михайлів начальника відділу соціальних виплат і допомоги управління праці та соціального захисту населення Перемшлянської РДА, К.Данильченко заступника начальника відділу пенсійного забезпечення Пенсійного фонду району та Ю.Тютюника начальника відділу земельних ресурсів Перемишлянського району.

Після розмови з жителями сільської ради перший заступник голови райдержадміністрації О.Краєвський оглянув стан Народного дому та сільської бібліотеки.

n124.jpg n123.jpg n125.jpg