Керівники району проведуть виїзні зустрічі із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

23 січня мешканців с.Болотня о 16.00 год запрошують у Народний дім, а с. Подусільна о 17.30 год до сільської ради для обговорення плану розвитку громади на 2019-2021 роки за участі керівників району

 

DSC_0036_1522923834_613x392.50765306122_3_0.jpg

Сьогодні, 5 квітня, керівник апарату Львівської облдержадміністрації Маріанна Вільшинська зустрілась з представниками Національної ради української національної меншини Сербії.


 

Маріанна Вільшинська привітала делегацію і наголосила на подальшій співпраці та підтримці української громади.

“Ми дякуємо, що ви підтримуєте українську культуру, українські традиції і сподіваємось, що наша співпраця стане міцнішою”, – зазначила Маріанна Вільшинська.

У відповідь заступник голови Національної ради Мирослав Каленюк запросив українські мистецькі колективи на фестиваль української культури у Сербії, який відбуватиметься 10 червня.

“Це найбільший фестиваль, ми очікуємо танцювальні колективи, щоб  люди побачили якісні виступи, ми можемо також провести екскурсії колективам, організувати два - три концерти”,- зазначив Мирослав Каленюк.

Також під час зустрічі порушили питання організації українознавчих таборів для дітей української діаспори в Сербії і розширення діалогу між туристичними асоціаціями.