Керівники району проведуть виїзні зустрічі із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

23 січня мешканців с.Болотня о 16.00 год запрошують у Народний дім, а с. Подусільна о 17.30 год до сільської ради для обговорення плану розвитку громади на 2019-2021 роки за участі керівників району

22 січня у м.Перемишляни відбудуться заходи з нагоди 100-річчя проголошення Акта Злуки ЗУНР та УНР

1335372.1.1476065902_1523005727_473x266_3_0.jpg

25 квітня у Львові відбудеться Міжнародний форум інтелектуальної власності.

Захід є важливою подією в сфері захисту прав інтелектуальної власності, оскільки вперше такого роду формат вийшов за межі столичного регіону. Мета Форуму полягає у необхідності оцінити наявний стан прогресу у сфері права інтелектуальної власності та запропонувати перспективні механізми покращення захисту таких прав в контексті обговорення нагальних проблемних питань.


 

У межах Форуму розглянуть питання щодо належного використання об’єктів права інтелектуальної власності з огляду сучасних вимог економіки та права. Cеред спікерів - викладацький склад, юристи - практики, громадський актив, а також представники держустанов.

Окрім того, під час Форуму учасники та усі охочі матимуть нагоду оцінити результати роботи Центру з надання правової допомоги у сфері захисту прав інтелектуальної власності, який діє з квітня 2017 року і функціонує у якості майданчика співпраці між творчими особистостями, бізнес-сектором та владою.

Зазначимо, організаторами заходу є департамент економічної політики Львівської ОДА спільно з громадським активом, а саме: ВГО «Менеджмент інтелектуальної власності», ГО «Вектор європейського розвитку «Варто»», ВГО «Громадська ініціатива», тощо.

Місце проведення заходу - готель «Rius» (м.Львів, вул. Гнатюка, 12А).

Участь у форумі безкоштовна.