Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

23 жовтня керівники району проведуть зустріч із мешканцями населених пунктів Станимирської сільської ради

спілкування відбудеться о 15.00 год у приміщенні Станимирського Народного дому

 

 

11 квітня, голова райдержадміністрації В.З.Танчин та голова районної ради Р.Б.Андрусишин провели черговий виїзд в Подусільнянську сільську раду.

Разом з очільниками району на зустрічі з мешканцями були присутні представники Перемишлянського ВП Золочівського ВП ГУНП у Львівській області, Перемишлянського РС ГУ ДСНСУ у Львівській області,  управління соціального захисту населення райдержадміністрації, КП “Перемишлянська ЦРЛ”.

Одним із важливих для обговорення, було питання про стан підготовки  до відзначення 110-річниці від дня народження першого командира УПА  на Волині Василя Івахіва.

 

 

Також піднімалось питання щодо ремонту внутрігосподарських доріг, про заборону спалення сухої рослинності,  благоустрою території та організованого вивезення ТПВ, про порядок надання первинної медичної допомоги та підписання декларацій з лікарями, виконання вимог Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та відбір кандидатів для проходження військової служби на контрактній основі.

Крім цього, під час зустрічі проведено роз’яснювальну роботу з населенням щодо участі в Урядових програмах «Доступні ліки» та «Рука допомоги».