Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід



< лютого 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 376 гостей на сайті

21 листопада у Перемишлянах відбудуться заходи з нагоди Дня Гідності і Свободи

(17.00 год біля фотостенду "Небесна Сотня")

24 листопада о 16.00 год у м.Перемишляни біля пам'ятника о.Омеляну Ковчу відбудеться поминальна молитва за жертвами Голодомору 32-33 р.р. в Україні

Затверджено Положення про обласні комплексні змагання, за програмою: ХХVІІ спортивних Ігор Львівщини, ХІ обласних ігор ветеранів спорту,та ІV змагань серед людей з інвалідністю.

Управлінням фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації затверджено Положення про обласні комплексні змагання, за програмою: ХХVІІ спортивних Ігор Львівщини, ХІ обласних ігор ветеранів спорту,та ІV змагань серед людей з інвалідністю. Обласні комплексні змагання (Ігри) проводяться як обласні комплексні спортивно-масові заходи, спрямовані на популяризацію фізичної культури та спорту, залучення широких верств населення області до регулярних занять різними видами спорту, пропаганди здорового способу життя.

 

Головним завданням обласних Ігор є:

-         активізація спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи в усіх ланках фізкультурно-спортивного руху та масового спорту;

-         підвищення якості роботи фізкультурно-спортивних організацій в містах та районах Львівської області;

-         активізація діяльності обласних та районних федерацій з видів спорту на місцях;

-         підведення підсумків роботи територіальних фізкультурно-спортивних організацій в ділянці спортивної та спортивно-масової роботи, фізкультурно-спортивного руху серед різних груп населення;

-         організація змістовного відпочинку населення області.

Загальне керівництво з організації, підготовки та проведення змагань здійснюється управлінням фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, ЛОЦ ФЗН «Спорт для всіх», КЗ ЛОР «Львівським регіональним центром з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт», обласною Асоціацією ветеранів спорту, обласними федераціями з видів спорту та відділенням НОК України у Львівській області.

До участі в змаганнях допускаються спортсмени – громадяни України, які народилися, мають реєстрацію або навчаються, постійно працюють на початок змагань у відповідному місті, районі, ОТГ Львівської області.

Учасники змагань поділяються на три категорії:

1) дорослі: 18 років і старші (2000 р.н. та старші);

2) ветерани: 40 років і старші (1978 р.н. та старші), за винятком змагань серед спортивних сімей;

3) люди з інвалідністю

Витрати на відрядження учасників змагань (проїзд, проживання, харчування) здійснюються за рахунок організації, що відряджає.

За додатковою інформацією  звертатись в Перемишлянську районну державну адміністрацію за адресою: м.Перемишляни, вул.Привокзальна,1 (спортивна школа).  Тел. для довідок  (096)16 73 773

 

Програма, склад команд, терміни та місце проведення

№ п/п

Вид спорту

Склад команди

Термін проведення

Місце проведення

Програма змагань

Залік

1

2

3

4

5

6

7

1

Лижні перегони

Дорослі

(чол. 2, жін. 1)

Ветерани

(чол. 2, жін.1)

2 представники

 

січень-березень

смт. Брюховичі,

ДЮСШ-6

Дистанції:

Дорослі.

Чоловіки: 5 км. Жінки: 3 км.

Ветерани.

Чоловіки: 2 км. Жінки: 1 км

 

Особистий,

командний

2

Шашки

Дорослі

(чол. 2, жін. 1)

Ветерани

(чол. 2, жін.1)

Люди з інвалідністю

(чол. 2, жін. 1)

2 представники

3-4 лютого

м. Турка

Система проведення визначається суддівською колегією в день приїзду на змагання.

Командний

3

Бадмінтон

Дорослі

(чол. 2, жін. 1)

Ветерани

(чол. 2, жін.1)

Люди з інвалідністю

(з ураженням слуху)

чол 1., жін.1

2 представники

17 лютого

 

м. Львів

(Стрийський парк)

Змагання проводяться відповідно до положення за чинними правилами змагань.

Командний

4

Плавання

Дорослі

(чол.2., жін.1)

Ветерани

(чол.2, жін. 1)

1 представник

Люди з інвалідністю (УОРА), вади зору, слуху

(3 особи)

2 представники

3 березня

м. Дрогобич

 

Дистанції:

дорослі:

жінки:      50 м вільний стиль

чоловіки: 50, 100 м вільний стиль

ветерани: жінки: 50 м, вільний стиль, чоловіки: 50, 100 м, вільний стиль

люди з інвалідністю     50 м, вільний стиль.

Особистий, командний

5

Змагання спортивних сімей “Мама, тато і я – спортивна сім’я”

2 родини: плаваюча, неплаваюча (6 осіб)

неповносправні

1 родина (3 осіб) дитина з вадами ОРА (у візку)

2 представники

24-25 березня

м. Жовква

 

Змагання проводяться за окремим положенням.

Командний

6

Гирьовий спорт

Дорослі

(чол. 5)

Ветерани

(чол. 3)

2 представники

21 квітня

м. Рудки

Змагання проводяться за окремим положенням.

Особистий, командний

7

Міні – футбол (жінки)

Дорослі (жін.)

(жін.12)

2 представники

5-6 травня

м. Сокаль

Змагання проводяться відповідно до положення за чинними правилами змагань.

Командний

 

8

Баскетбол

Дорослі

(чол.10, жін. 10)

2 представники

 

 

19-20 травня

 

м. Самбір

 

 

Змагання проводяться відповідно до положення за чинними правилами змагань

 

 

Командний

9

Пляжний волейбол (ветерани)

Ветерани

(чол.2, жін. 2)

1 представник

 

2-3червня

 

м. Жидачів

 

 

 

 

 

 

Змагання проводяться відповідно до положення за чинними правилами змагань.

Командний

10

Баскетбол 3 х 3

Дорослі

(чол.3, жін. 3)

1 представник

9-10 червня

м. Миколаїв

Змагання проводяться відповідно до положення за чинними правилами змагань.

Командний

11

Пляжний волейбол

(дорослі)

Дорослі

(чол.2, жін.2)

2 представники

23-24 червня

м. Стрий

Змагання проводяться відповідно до положення за чинними правилами змагань.

Командний

12

Оздоровчий туризм - (Вихід до витоків Дністра)

Дорослі

(чол. 3, жін. 3)

Ветерани

(чол. 3, жін. 3)

Люди з інвалідністю

(3 осіб)

2 представники

18-19 серпня

с. Розлуч

Захід проводиться за окремим положенням.

Командний

13

Легкоатлетичний крос

Дорослі

(чол. 3, жін. 2)

Ветерани

(чол. 3, жін. 2)

люди з інвалідністю

(3 осіб)

2 представники

8 вересня

м. Львів

Дистанції:

Дорослі.

Чоловіки: 3 км. Жінки: 2 км.

Ветерани.

Чоловіки: 2 км. Жінки: 1 км.

Люди з інвалідністю – 1 км.

Особистий, командний

14

Шахи

Дорослі

(чол. 2, жін. 1)

Ветерани

(чол. 2, жін. 1)

Люди з інвалідністю

(чол. 2, жін. 1)

2 представники

22 вересня

м. Новояворівськ

 

Система проведення визначається суддівською колегією в день приїзду на змагання.

Командний

 



 


 

 

15

Настільний теніс

Дорослі

(чол. 2, жін. 1)

Ветерани

(чол. 2, жін. 1)

Люди з інвалідністю

(з ураженням ОРА, вади слуху)

(чол. 2, жін. 1)

2 представники

20 жовтня

м.Жовква

Система проведення визначається суддівською колегією в день приїзду на змагання.

Командний

16

Волейбол

Дорослі

(чол.12, жін.12)

1 представник

3-4 листопада

м. Сокаль

Змагання проводяться відповідно до положення за чинними правилами змагань.

Командний

17

Армспорт

Дорослі

(чол. 5)

Ветерани

(чол 3)

1 представник

 

17 листопада

 

м. Радехів

Змагання проводяться відповідно до положення за чинними правилами змагань.

Особистий,

командний