Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

23 жовтня керівники району проведуть зустріч із мешканцями населених пунктів Станимирської сільської ради

спілкування відбудеться о 15.00 год у приміщенні Станимирського Народного дому

 

 

b_200_150_16777215_0___images_stories_18rik_04_img_1506.jpgb_200_150_16777215_0___images_stories_18rik_04_img_1493.jpgСьогодні, 27 квітня, у сесійній залі Перемишлянської районної ради відбулась зустріч голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Танчина та голови районної ради Романа Андрусишина із демобілізованими учасниками АТО.

 

Це чергова зустріч, яку організовує райдержадміністрація з метою обговорення проблем, які виникають у воїнів, за участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації,  держустанов та міських і сільських голів.

 

 

Після ознайомлення присутніх із змінами у законодавстві та роботою, яку проводять установи району щодо задоволення потреб демобілізованих, відбулось обговорення питань, які виникли  у воїнів.

Окрім представників соціальних служб, перед присутніми виступив районний комісар О.Саєнко. Він, зокрема, зупинився на питаннях проведення призивної кампанії, служби за контрактом, участі у навчальних зборах.

Підсумовуючи зустріч, Володимир Танчин подякував присутнім за взаєморозуміння та закликав учасників АТО звертатись до влади із будь яким питанням у будь який час, не чекаючи чергової зустрічі.