21 листопада у Перемишлянах відбудуться заходи з нагоди Дня Гідності і Свободи

(17.00 год біля фотостенду "Небесна Сотня")

24 листопада о 16.00 год у м.Перемишляни біля пам'ятника о.Омеляну Ковчу відбудеться поминальна молитва за жертвами Голодомору 32-33 р.р. в Україні

b_200_150_16777215_0___images_stories_18rik_05_img_1509.jpgСьогодні, 02 травня, голова райдержадміністрації Володимир Танчин за участі першого заступника голови РДА Б.Гуменюка та заступника голови РДА І.Шалапського провів щопонеділкову апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. Традиційно, начальники інформували про проведену роботу минулого тижня та поділились планами на поточний.

Також під час наради йшлося про запрошення, яке надійшло від Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я УГКЦ щодо духовно-психологічної реабілітації для військовослужбовців, які повернулися із зони АТО, та їх дружин. Відтак, учасники АТО та їх дружини мають змогу оздоровитися у Гошівському монастирі сестер Пресвятої Родини з 06 по 12 травня 2018 року.

Окрім цього, обговорювались питання щодо пілотного проекту «Рука допомоги», підписання декларацій з лікарями, а також про надання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.