5_1525432687_613x407.645_3_0.jpg

У травні відбудеться візит делегації Львівщини до Республіки Узбекистан. Про це йшлося сьогодні, 4 травня, під час зустрічі голови Львівської ОДА Олега Синютки із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Узбекистан в Україні Алішером Абдуалієвим.

В планах - участь представників делегації в роботі 22-ї Міжнародної виставки і конференції «Нафта і Газ» і 13-ї Міжнародної виставки «Енергетика, енергозбереження, альтернативні джерела енергії, електротехнічне обладнання, інформаційно – вимірювальна техніка, кабелі», а також зустріч з  представниками підприємств експортерів та імпортерів та відвідування виробничих потужностей підприємств Самаркандської області.


 

«Близькість нашого регіону до Європейського Союзу, розвиток новітніх технологій, висока якість продукції та традиційно високий рівень туристичних і логістичних послуг – це ті чинники, які можуть сприяти розвитку наших бізнесових взаємин. Переконаний, що двосторонні відносини між Україною, та Львівщиною зокрема, і Республікою Узбекистан надалі будуть зміцнюватися. Ми налаштовані, щоб результати цієї поїздки принесли максимальну користь обом сторонам», - зазначив Олег Синютка.

«Офіційна політика нашого Президента спрямована на відкритість країни і для цього є всі підстави. Сьогодні є можливість інвестувати в ті галузі економіки, які дають швидку віддачу. Українські компанії могли б брати участь, до прикладу шляхом партнерства, у цих змінах. Є можливість та варіанти співпраці і ми відкриті до неї. Віримо, що наш візит на Львівщину і ваш візит у Республіку Узбекистан є новим етапом нашої співпраці і однозначно ми будемо рухатися у напрямку постійного діалогу», -  наголосив Алішер Абдуалієв.

Також в межах зустрічі обговорили співпрацю у галузях фармацевтики та туризму.

«В нас сьогодні на високому рівні відбувається підготовка туристичних гідів, а також інших фахівців, які працюють у туристичній сфері. Про туристичну привабливість області свідчить і динаміка приросту аеропорту. За 4 місяці ми маємо 52 % приросту кількості пасажирів, а також це відкриття нових рейсів. І ця динаміка росте і по кількості компаній, і по кількості рейсів», - наголосив Олег Синютка.