Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

images_1__1525773019_318x159_3_0.jpg

У квітні 2018 року на підприємствах Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства організували та провели Місячник охорони праці з нагоди Всесвітнього дня охорони праці.

Для цієї роботи було створено оргкомітети, розроблено відповідні заходи, проведено семінар-наради, зустрічі, круглі столи, обстеження, цільові перевірки і огляди-конкурси з охорони праці та культури виробництва,  вшановано пам'ять загиблих та травмованих на виробництві.


 

В межах Місячника охорони праці на підприємствах Львівського ОУЛМГ провели ряд заходів щодо профілактики виробничого травматизму, а саме: організовано позачергове навчання і перевірку знань з питань охорони праці посадових осіб за участю фахівців Львівського ОУЛМГ, Головного управління Держпраці у Львівській області, страхових експертів Фонду соціального страхування; створено Музей знарядь праці у НПП «Сколівські Бескиди»; здійснено добровільне медичне страхування працівників ДП «Славське лісове господарство»; представлено експонати, буклети і рекламну продукцію лісогосподарських підприємств на I Львівському форумі з охорони праці;проведено колегії та виїзні семінари з охорони праці.

За результатами оглядів-конкурсів з охорони праці та культури виробництва премійовано кращі колективи структурних підрозділів-переможців конкурсу та окремих працівників за кращі показники роботи з безпеки праці на суму 162060 грн. і надано допомогу сім’ям загиблих та травмованих на виробництві працівників на суму 55300 грн.

Ключові слова: