Оголошено конкурс на визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

Графік виїзних зустрічей із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

21 лютого мешканців села Любешка о 16.00 год, а мешканців села Серники о 17.30 год запрошують у Народний дім, для обговорення плану розвитку населених пунктів на 2019-2021 роки за участі керівників району

 

DSC_0222_1526393708_613x407.645_3_0.jpg

Сьогодні, 15 травня, в Українському католицькому університеті відбулась науково-популярна конференція: «Нереабілітований храм: церква св. ап. Андрія і св. Володимира як символ закритих і знесених храмів тоталітарним комуністичним режимом СРСР»


 

Захід розпочали із Архиєрейської Божественної Літургії, яку очолив Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ Ігор (Возьняк).

Учасників конференції привітала заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук.

“Це не просто конференція, це спроба відродження не тільки знищених храмів, але й реабілітації людей, бо церква – це люди, нам потрібно усім долучатись до відновлення історичних пам’яток, перед нами багато викликів. Зичу, щоб було більше збудовано храмів, куди б люди хотіли приходити, очишуватись і спільно відроджувати Україну”, - зазначила Оксана Стоколос-Ворончук.

Під час заходу із доповідями виступили начальник управління у справах національностей, релігій та фінансово-планової робот  Львівської ОДА Леся Корнат, знані науковці, представники Спілки політичних в’язнів України.

Зазначимо, організаторами конференції є парафія св. ап. Андрія і св. Володимира УГКЦ, Інститут історії Церкви Українського католицького університету, ЛМГО «Українська молодь – Христові».