Оголошено конкурс на визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

Графік виїзних зустрічей із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

18 лютого мешканців села Плинників о 16.00 год запрошують у школу, а мешканців сіл Вишнівчик, Камінна, Лонівка  о 17.30 год запрошують у Народний дім для обговорення плану розвитку населених пунктів на 2019-2021 роки за участі керівників району

20 лютого о 14.30 год біля фотостенду "Герої не вмирають" відбудуться заходи із вшанування Героїв Небесної Сотні

11_1526469527_448x252_3_0.jpg

Уперше музей покаже свою колекцію неймовірних вишиванок, які науковці збирали протягом багатьох десятків років, а також вишиванки, які носили в родині Франків. Про них розповість  франкознавець Наталя Тихолоз.

Своєю чергою, дослідниця та колекціонерка українських автентичних вишиванок РоксолянаШимчук доповнить бесіду про орнаменти національного вбрання та їхнє сакральне значення.


 

У програмі заходу, який відбудеться 19 травня о 14:00,– #етнодефіле просто неба. Відомі жінки Львова демонструватимуть старовинні вишивані вироби з приватних колекцій, а також роботи сучасних українських дизайнерів. І завершить проект #благочинний аукціон «Ангели надії». Це – роботи знаних львів’янок, які вони намалювали на ґонтах під пильним наставництвом відомого художника-іконописця Лева Скопа. А кошти, виручені від їхнього продажу, підуть на придбання оптики для бійців, які захищають нас на Сході України.

#Музичну частину дійства представить лідер гурту «Wszystko» та Зіновій Карач.

Проект «Візерунки долі та Ангели надії» присвячений одночасно трьом подіям: #Дню вишиванки, #Міжнародному дню музеїв та #Дню Європи.