Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< травня 2012 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 353 гостей на сайті

 Цьогоріч п’ятий ювілейний конкурс за звання кращого державного службовця проводиться у контексті виконання Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», зокрема щодо вивчення положень нового законодавства про державну службу та антикорупційного законодавства.

 

З метою забезпечення належної організації проведення Конкурсу у всіх центральних та місцевих органах державної влади визначено відповідальних осіб.

Відповідно до календарного плану проведення Конкурсу, в місцевих органах виконавчої влади створені оргкомітети з проведення  І туру.

У І турі Конкурсу в місцевих органах виконавчої влади взяли участь 6602 державних службовці, з них в номінації:

«Кращий керівник» -

ü    в обласних державних адміністраціях - 289 держслужбовців, ,

ü    в районних державних адміністраціях - 2166 держслужбовців;

«Кращий спеціаліст» -

ü    в обласних державних адміністраціях - 749 держслужбовців,

ü    в районних державних адміністраціях - 3398 держслужбовців.

В апаратах та структурних підрозділах центральних органів виконавчої влади та інших державних органів участь у першому турі Конкурсу взяли 2595 державних службовців.

На Львівщині у І турі конкурсу у номінації «Кращий керівник» взяли участь 50 державних службовців, у номінації «Кращий спеціаліст» - 68 державних службовців. З них, переможцями у номінації «Кращий керівник» визначено 17 державних службовців, у номінації «Кращий спеціаліст» - 18 державних службовців.

Завдання до І туру конкурсу «Кращий державний службовець» включали питання щодо нового законодавства про державну службу та антикорупційного законодавства, нових комп’ютерних технологій, ситуаційні завдання щодо прийняття ефективних рішень.

Цьогоріч Школа вищого корпусу державної служби розпочала формування бази даних учасників щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», опрацювання пропозицій щодо удосконалення проведення Конкурсу.

І тур добігає до свого завершення. Визначаються переможці та лауреати. Керівникам центральних та місцевих органів влади рекомендовано відзначити найкращих та врахувати результати Конкурсу при плануванні службової кар’єри учасників.

ІІ тур Конкурсу стартує у травні.

На етапі проведення ІІ туру конкурсу «Кращий державний службовець» основна увага зосереджуватиметься на проведенні навчання та виконанні тестових завдань, які розміщенні на веб-сайті Нацдержслужби України в банері «Кращий державний службовець» у розділі «Завдання учасникам 2012».

Основний етап ІІ туру Конкурсу заплановано на кінець червня поточного року і проводитиметься:

Під час проведення ІІ туру конкурсу особлива увага зосереджуватиметься на виявленні державних службовців з високим професійним рівнем вирішення складних завдань у сфері державного управління.

 

 

 

Управління державної служби в Львівській області

 Нацдержслужба України