Станимирська сільська рада, виконавчий комітет оголошують повторний конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  ТПВ

24 травня відбудуться заходи з нагоди Свята Героїв:

керівники району покладуть квіти до могил учасників АТО (с.Брюховичі і с.Коросно) та учасників національно-визвольної боротьби, що на міському цвинтарі:

о 14.00 год відбудеться святковий концерт у районному Народному домі

 

n138.jpgНа виконання розпорядження голови Перемишлянської районної державної адміністрації від 09.03.2011 року №101 «Про створення комісії по контролю за цільовим використанням незастрахованими особами виплаченої їм допомоги при народженні дитини», членами комісії у складі: Здерської О.М. - головного державного соціального інспектора управління праці та соціального захисту населення, Винницької О.М.- начальника відділу соціальної роботи Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді, Тивонюка С.Р. - провідного спеціаліста служби у справах дітей, Шевцової Г.С. - провідного спеціаліста відділу освіти районної державної адміністрації здійснено вибіркову перевірку цільового використання коштів 21 особи з числа одержувачів допомоги при народженні дитини (с.Костенів, с.Білка, с.Брюховичі).