Станимирська сільська рада, виконавчий комітет оголошують повторний конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  ТПВ

24 травня відбудуться заходи з нагоди Свята Героїв:

керівники району покладуть квіти до могил учасників АТО (с.Брюховичі і с.Коросно) та учасників національно-визвольної боротьби, що на міському цвинтарі:

о 14.00 год відбудеться святковий концерт у районному Народному домі

 

Відповідно до розпорядження голови Перемишлянської райдержадміністрації від 05.01.2011 року № 5, створено мобільну групу фахівців, які здійснюють профілактику негативних явищ в дитячому та молодіжному середовищі при Перемишлянській РДА  10.03.2011 року здійснено виїзд в  Липовецьку ЗОШ І-ІІІ ст. та Боршівську ЗОШ І-ІІ ст. В роботі мобільної групи взяли участь:  Ст.о/у КМСД ГУ  РВ УМВСУ у Львівській області В.Янчишин; дитячий гінеколог Перемишлянської ЦРЛ Н.Олександренко; лектор благодійної міжнародної організації «АСЕТ»; М.Кучинський;  начальник відділу соціальної роботи Перемишлянського РЦСССДМ О.Винницька та головний спеціаліст відділу соціальної роботи  Перемишлянського РЦСССДМ І.Колосовська.

У Липовецькій ЗОШ І-ІІІ ст. прочитано  4 лекції :

  • «Аборт. Негативні наслідки аборту»»;
  • «Правопорушення та злочини. Відповідальність неповнолітніх» ;
  • «Конвенція ООН про права дитини»;
  • «Статеве виховання, як засіб профілактики ВІЛ/ СНІДу».

Всього заходами охоплено 68 учнів.

Прочитано лекцію вчителям  Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст. на тему: « Нові альтернативні  форми  виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», охоплено 13 осіб.

В Боршівській ЗОШ  І-ІІ ст. прочитано  3 лекції:

  • «Аборт. Негативні наслідки аборту»;
  • «Правопорушення та злочини. Відповідальність неповнолітніх»,
  • «Конвенція ООН про права дитини»,

перегляд  відеофільму: «Ті, що зійшли з пекла»

Всього заходами охоплено 48 учнів.

Прочитано лекцію вчителям Боршівської ЗОШ І-ІІ ст. на тему: «Психологічні особливості девіантної поведінки підлітків та ставлення їх до навчання», охоплено 10 осіб.

Проведено  рейд ( с.Липівці, с.Боршів)  з метою виявлення неповнолітніх  осіб, які жебракують, бродяжать, ухиляються від відвідування шкільних занять

n139.jpg n140.jpg