Оголошено конкурс на визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

24 березня о 12.00 год з нагоди 75-х роковин з дня мученицької смерті блаженного о.Омеляна Ковча у храмі св.Володимира та блажмуч. О.Ковча служитиметься Архиєрейська Божественна літургія;

о 16.00 год у районному Народному домі - показ вистави "Отець Омелян"

 

 

DSC_4840_1528294299_613x408.41125_3_0.jpg

6 червня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із з головою операційного відділу Консультативної Місії ЄС Удо Моллером, аби узгодити питання  двостороннього співробітництва.


 

У межах зустрічі очільник області ознайомив гостя із рівнем безпеки на Львівщині та відзначив вагомий внесок Консультативної Місії ЄС у послідовному реформуванні сектору цивільної безпеки нашої країни, практичну підтримку заходів з реформування згідно зі стандартами ЄС.

«Гібридна війна, яку проти нас веде агресор, ставить перед нами нові виклики. Тож ми мусимо на 100% використати досвід Консультативної місії у питаннях безпеки», - зауважив Олег Синютка.

Удо Моллер, своєю чергою, розповів про плани Консультативної Місії щодо поглиблення співпраці із Львівщиною та наголосив на необхідності залучення до роботи фахівців на усіх рівнях.

«Сьогодні Львівщина повинна бути на крок попереду. Наша кількарічна співпраця завжди позитивна. Зараз ми скеровані не лише на превентивну роботу, а й на багатовекторне навчання представників правоохоронних органів середньої ланки щодо того як ухвалювати рішення, реагувати на різні ситуації та аналізувати події», - наголосив Удо Моллер.

Консультативна місія ЄС разом із спеціалістами із Канади залучать до запланованої роботи майже три сотні тренерів для проведення навчання. Окрім того, робота триватиме також у напрямі розробки механізмів подання звернень громадян у випадках потенційної небезпеки.