Оголошено конкурс на визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

24 березня о 12.00 год з нагоди 75-х роковин з дня мученицької смерті блаженного о.Омеляна Ковча у храмі св.Володимира та блажмуч. О.Ковча служитиметься Архиєрейська Божественна літургія;

о 16.00 год у районному Народному домі - показ вистави "Отець Омелян"

 

 

З 1 серпня 2016 року вступив в силу  Закон України від 25.12.2015 р. № 922-VIІI «Про публічні закупівлі» для усіх замовників, що здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання.
Львівська торгово-промислова палата проводить навчання членів тендерного комітету та уповноважених осіб. Абзацом другим статті 11 Закону України від 25.12.2015 р. № 922-VIІI «Про публічні закупівлі» пропонується голові, секретарю, іншим членам тендерного комітету  та уповноваженим особам  пройти навчання з питань організації та здійснення закупівель. Цією ж статтею передбачено, що голова тендерного комітету призначається замовником несе персональну відповідальність за виконання покладених на комітет функцій. У разі визначення замовником уповноваженої особи (осіб) організація роботи здійснюється нею (ними) самостійно згідно з умовами трудового договору (контракту) або положення.

 

 

Програма семінару передбачає особливості нової системи, визначення порогів при застосуванні електронної системи закупівель, створення тендерної документації, використання нових онлайн-інструментів, в тому числі системи електронних закупівель ProZorro, а також  застосування нецінових критеріїв при визначенні переможця торгів, переговорної процедури закупівель та конкурентного діалогу.

Основним завданням семінару: надання слухачам необхідних теоретичних знань щодо організації та здійснення публічних закупівель, порядку проведення процедур закупівель, набуття слухачами вмінь і навичок з питань, що виникають під час здійснення процедур публічних закупівель.

Учасники семінару мають можливість отримати відповіді фахівців на запитання щодо певної специфіки закупівель, особливостей підготовки тендерної документації та вимог до неї.

Учасники семінару після закінчення навчання отримують іменний сертифікат про проходження навчання, методичну літературу з урахуванням останніх змін законодавства України з питань публічних закупівель, збірник з нормативними документами  на електронному носії (компакт-диск), а також забезпечуються харчуванням.

Навчання членів тендерного комітету буде проводитися 26-27 червня 2018 року. Вартість навчання для одного представника від організації становить 1420 – грн. з ПДВ.

Для участі у семінарі просимо надати заявку за формою, що додається, на е-mail:     Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Повідомляємо, що семінари будуть проводитися і в подальшому. Також проводяться виїзні семінари на базі підприємства замовника.

Додаток: форма заявки для участі у семінарі.

Президент ЛТПП Д. Афтанас

 

АНКЕТА - Заявка

на участь в семінарі для членів тендерних комітетів

у сфері здійснення державних закупівель

1.

Назва організації

________________________________________

2.

Юридична адреса організації

Індекс__ _________________________

Область__________________________

Район__ ____________________

Місто(селище)__. ___________________

Вулиця____________________ Буд._______

3.

Код ЄДРПОУ

 

4.

ПІН та свідоцтва платника ПДВ (за наявністю)

Прохання: підприємствам платникам податку на додану вартість, разом із заявкою надіслати копію  Витягу з реєстру платників ПДВ.

 

5.

ПІБ та посада контактної особи

ПІБ___________________ ____

Посада_____________________________

№ телефона (із зазначенням коду) ________________

Факс _____________________________________

6.

E-mail (за наявністю)

 

7.

Кількість осіб, які планують прийняти участь у семінарі, ПІБ (повністю) учасників семінару

Кількість - -

1.

2.

3.

4.

5.

8.

Дата семінару (або бажаний місяць проходження семінару)

26 – 27 червеня 2018 року

(або інший місяць)

 

 

Заявки надсилайте та звертайтесь за  всіма довідками  за  електронною  адресою   -     Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або телефонуйте.

 

 

Методисти:

Надія Василівна -  0932976698, 0500738272,

Ганна Михайлівна- 0967849638