DSC_3153_1530533155_613x408.41125_3_0.jpg

Сьогодні, 2 липня, відбулась науково-практична конференція «Механізм малих кроків», в межах якої порушили питання втілення Стратегії відновлення цілісності України і де окупації Донбасу.

Представники правоохоронних органів, юристи, науковці та представники влади обмінялися думками щодо механізмів  вирішення питання у правовому полі.

«Економічні стимули – це один із найдієвіших важелів зміни суспільних настроїв. Варто показувати мешканцям тимчасово окупованої території як піднялась Україна. Якщо вони бачитимуть вищий рівень життя і чутимуть від українців, що добробут зростає, то вибір буде очевидним. Окрім того, інформаційна політика держави мусить бути зорієнтована на патріотичний розвиток, а військово-патріотичне виховання має починатися в юному віці. Тому важливо підготувати інформаційний та суспільно-психологічний плацдарм для деокупації та реінтеграції Донбасу», - зазначила заступник керівника апарату Львівської облдержадміністрації Оксана Томашук.

Під час конференції учасники взяли участь у дискусійних панелях, зокрема, щодо законодавчого забезпечення врегулювання конфлікту, політологічного аналізу ситуації та комунікаційної стратегії, а також закцентували увагу на усуненні екологічних ризиків та введенні миротворчих місій.