Оголошено конкурс на визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

Графік виїзних зустрічей із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

18 лютого мешканців села Плинників о 16.00 год запрошують у школу, а мешканців сіл Вишнівчик, Камінна, Лонівка  о 17.30 год запрошують у Народний дім для обговорення плану розвитку населених пунктів на 2019-2021 роки за участі керівників району

20 лютого о 14.30 год біля фотостенду "Герої не вмирають" відбудуться заходи із вшанування Героїв Небесної Сотні

DSC_4214_1530883663_613x445.9575_3_0.jpg

Сьогодні, 6 липня, відбулось засідання Координаційно-дорадчої ради з питань підприємництва при Львівській обласній державній адміністрації.

У межах засідання підписали Меморандум про співпрацю щодо покращення інвестиційного клімату Львівської області шляхом встановлення граничних термінів для надання дозвільних та погоджувальних документів.

Зазначимо, Меморандум підписали між Львівською обласною державною адміністрацією, Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області, Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області, Приватним акціонерним товариством «Львівобленерго», Публічним акціонерним товариством «Львівгаз», а також філією Державного підприємства «Укрдержбудекспертиза».

Відповідно до положень цього Меморандуму, сторони забезпечують видачу дозвільних документів у найкоротші гранично допустимі терміни, що встановлені законодавством України, у разі подання повного пакету документів та відповідності документів вимогам чинного законодавства. Зокрема, Львівська обласна державна адміністрація здійснюватиме:

- надання дозволу на розроблення проекту землеустрою у триденний термін;

- затвердження проекту землеустрою у триденний термін;

- надання дозволу на розроблення нормативно-грошової оцінки у триденний термін;

- надання дозволу на розроблення технічної документації зі встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у триденний термін;

- затвердження технічної документації зі встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у триденний термін.

Із текстом Меморандуму можна ознайомитись тут