21 листопада у Перемишлянах відбудуться заходи з нагоди Дня Гідності і Свободи

(17.00 год біля фотостенду "Небесна Сотня")

24 листопада о 16.00 год у м.Перемишляни біля пам'ятника о.Омеляну Ковчу відбудеться поминальна молитва за жертвами Голодомору 32-33 р.р. в Україні

b_200_150_16777215_0___images_stories_18rik_07_viber_image.jpg6.jpg10 липня 2018 року, перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Богдан Гуменюк та голова Перемишлянської районної ради Роман Андрусишин провели чергову зустріч з населенням району. Цього разу керівництво району зустрілись з мешканцями сіл Добряничі та Тучне.

На зустрічі, яка відбулась у приміщенні Добряницької сільської ради піднімались питання ремонту Народного дому села Тучне, ремонт внутрігосподарських доріг населених пунктів сільської ради та ряд інших.

 

Перший заступник голови райдержадміністрації Б.Гуменюк обговорив з присутніми на зустрічі підприємцями питання детінізації заробітної плани  та участі громади в проведенні заходів з благоустрою та підтриманні в належному стані населених пунктів.

Присутні на зустрічі представники управління соціального захисту населення та відділу Дежгеокадастру  відповіли на запитання присутніх пов’язаних з отриманням субсидій та використання землі.

Вже традиційно до присутніх доведено інформацію про можливість скористатись урядовими програмами «Рука допомоги» та «Доступні ліки», вчасно укласти договір з дільничним лікарем, терапевтом та дитячим педіатром. Окремо зупинився на питаннях проведення благоустрою населених пунктів.