24 березня о 12.00 год з нагоди 75-х роковин з дня мученицької смерті блаженного о.Омеляна Ковча у храмі св.Володимира та блажмуч. О.Ковча служитиметься Архиєрейська Божественна літургія;

о 16.00 год у районному Народному домі - показ вистави "Отець Омелян"

 

 

 

b_200_150_16777215_0___images_stories_18rik_07_img_1800.jpg11 липня голова райдержадміністрації Володимир Танчин зустрівся  з директором ТзОВ «Спецавтотранс-Львів» О. Годуньком за участі  завідувача сектору житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Г.Мацишин. На зустрічі обговорено питання вивезення ТПВ з населених пунктів Романівської, Суходілської та Свірзької сільських рад. На даний час ТзОВ «Спецавтотранс-Львів» вже обслуговує населені пункти Бібрської міської та Стрілківської, Ланівської, Великоглібовицької сільських рад.

 

Довідково:

Компанія «Спецавтотранс-Львів» розпочала свою роботу 29 липня 1998 року з впровадження європейських стандартів в галузі збору та вивезення твердих побутових відходів (ТПВ) в місті Львові. В даний час  компанія є однією з провідних у цій сфері у Львівській області. Робота по збору різних типів відходів проводиться на обладнанні та транспорті європейського зразка.