DSC06160_1531831056_613x459.75_3_0.jpg

Сьогодні, 17 липня, у селі Вирів Кам’янко-Бузького району на базі ТзОВ «Агро ЛВ-Лімітед» відбулася передача чотирьох одиниць сільськогосподарської техніки для забезпечення потреб навчального процесу студентів Львівського національного аграрного університету.

До керівників та працівників підприємства звернувся т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Павло Дигдало. Він наголосив на перевагах ефективного механізму технологічно-технічного партнерства між агровиробниками та університетами області.

«Високопродуктивна сільськогосподарська техніка, яку сьогодні надала ТзОВ «Агро ЛВ-Лімітед» для потреб освітнього процесу – це важливий крок ефективної моделі партнерства між бізнесом та освітою з метою посилення конкурентних позицій Львівської області. Сучасна техніка дозволить студентам освоювати актуальні навики та знання, що підвищить рівень підготовки майбутніх фахівців для аграрного сектору», - наголосив Павло Дигдало.

Стратегія розвитку компанії ТзОВ «Агро ЛВ-Лімітед» передбачає активну співпрацю з університетами та реалізацію важливих соціально орієнтованих проектів в сільській місцевості.