b_200_150_16777215_0___images_stories_18rik_08_img_1895.jpgПитання щодо недопущення спалювання пожнивних залишків із фермерськими господарствами на сьогоднішній день врегульоване. Сільгоспвиробники знають про заборону паління та у переважній більшості дотримуються встановлених правил. Інша ситуація із підсобними господарствами. Трапляється, коли господарі спалюють солому чи стерню. У таких випадках порушників притягують до відповідальності.  Про це говорив провідний інспектор Перемишлянського РС ГУ ДСНС С.Мирош, доповідаючи на комісії ТЕ та НС 21 серпня по питання щодо забезпечення пожежної безпеки під час жнивної компанії та недопущення випалювання післяжнивних залишків.

 

 

З метою попередження випадків паління сухої трави та пожнивних залишків, а також виявлення порушників перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Б.Гуменюк рекомендував активізувати роботу комісії з проведення рейдів на час пожежонебезпечного періоду.

У рішенні комісії рекомендовано міським та сільським головам у кожному населеному пункті обладнати місце для забору води пожежно-рятувальною технікою; повідомити власників закинутих будівель та споруд про очищення території від залишків сухої рослинності; проводити, залучаючи депутатів, працівників освіти та культури, роз’яснювальну роботу серед населення; ліквідувати стихійні сміттєзвалища з метою недопущення виникнення пожеж та розповсюдження на прилеглі території.