Керівники району проведуть виїзні зустрічі із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

23 січня мешканців с.Болотня о 16.00 год запрошують у Народний дім, а с. Подусільна о 17.30 год до сільської ради для обговорення плану розвитку громади на 2019-2021 роки за участі керівників району

22 січня у м.Перемишляни відбудуться заходи з нагоди 100-річчя проголошення Акта Злуки ЗУНР та УНР

Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк переконаний, що тільки організований сільськогосподарський кооператив зможе створити умови для перетворення селян із звичайних власників землі у підприємців та сільськогосподарських бізнесменів. Про це Михайло Костюк заявив сьогодні, 17 липня, під час наради-семінару з сільськими головами Самбірського, Мостиського, Старосамбірського і Турківського районів Львівщини. 

«Щоб збудувати міцний фундамент економіки області – слід починати з села. Селу потрібен бізнес. Переконаний, що сьогодні у селах Львівщини є той потенціал людей, які можуть і хочуть працювати, які здатні зорганізватись у кооперативи. Потрібно вивчити досвід кооперативного господарства, який має регіон у минулому і використати його сьогодні. Бо не правильно чекати приходу інвестора, який просто забере землю, надавши натомість селянам мінімум робочих місць. Ми самі повинні шукати форму і формат виведення села зі стогнації», - наголосив Михайло Костюк.

За словами керівника області, держава готова допомогти селянам в організації кооперативів. Йдеться про стартову інвестиційну допомогу, компенсацію за утримання молодих телят, програму з підтримки господарств, які мають три та більше голів худоби тощо. 

«Ми однозначно  вибудуємо стимули, якщо побачимо,  що в селах дійсно починають діяти організовані підприємства», - зазначив голова облдержадміністрації.