24 березня о 12.00 год з нагоди 75-х роковин з дня мученицької смерті блаженного о.Омеляна Ковча у храмі св.Володимира та блажмуч. О.Ковча служитиметься Архиєрейська Божественна літургія;

о 16.00 год у районному Народному домі - показ вистави "Отець Омелян"

 

 

 

1_1536846156_613x407.645_3_0.jpg13 вересня відбулося засідання Правління Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації. У межах засідання голова комісії з питань міжнародного співробітництва і туризму Громадської ради прозвітував про виконану роботу.

 

 

Зокрема, Володимир Павлечко розповів про проекти, до яких долучалась комісія, шляхом участі у програмних радах. Серед них – проекти, спрямовані на розвиток інфраструктури, прикордонного співробітництва, туризму.

Також в межах засідання т.в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації Ольга Березюк анонсувала проведення на Львівщині з’їзду Громадських рад України. Захід відбудеться 5 жовтня і об’єднає представників з різних областей України. Організатори заходу – Львівська облдержадміністрація спільно з Громадською радою.

«У межах з’їзду ми плануємо підписати Меморандум про співпрацю між Громадськими радами. Також це буде гарна нагода та час для обміну досвідом, координації та налагодження співпраці між Громадськими радами з різних куточків України задля досягнення конкретних результатів для нашої держави»,-  зазначила Ольга Березюк.