23 серпня у м. Перемишляни,  біля пам’ятника Т.Г.Шевченку, о 10.00год.  відбудуться заходи з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

9.25 - збір учасників заходу   біля районного Народного дому;

9.30 - святкова хода до пам’ятника Т.Г. Шевченку.

_777_1538486527_613x459.75_3_0.jpgНа сьогодні наказами Мінрегіону затверджено 512 проектів нового будівництва амбулаторій у всіх регіонах. Зокрема на Львівщині планують збудувати 43 амбулаторії.

Про це йшлося сьогодні під час селекторної наради з регіонами щодо стану будівництва нових амбулаторій під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка.

 

 

Як зазначив Геннадій Зубко, області, які відстають від графіку, мають пришвидшити вирішення питань щодо оформлення документів на земельні ділянки, заключення договорів на проектування, отримання висновків експертизи, оголошення тендерів на будівництво.

«Також у зоні особливої уваги - питання зовнішніх мереж, та забезпечення широкосмуговим доступом до мережі Інтернет. Амбулаторії первинної медицини повинні бути забезпечені всією необхідною інфраструктурою», – наголосив урядовець.