23 серпня у м. Перемишляни,  біля пам’ятника Т.Г.Шевченку, о 10.00год.  відбудуться заходи з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

9.25 - збір учасників заходу   біля районного Народного дому;

9.30 - святкова хода до пам’ятника Т.Г. Шевченку.

У п’ятницю, 9 листопада 2018 року у м. Перемишляни відбудеться тренінг для представників Перемишлянського та Золочівського районів у межах проекту «Вчимося запроваджувати соціальне замовлення на місцевому рівні». Проект реалізовується благодійною організацією «100% життя» м. Львів» за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

 

Спікери заходу:

Олена Чемерис – асистент проектів БО «100% життя» м. Львів»

Василь Рудань – експерт з моніторингу закупівель БО «100% життя» м. Львів»

Олег Гамлій – фінансовий менеджер БО «100% життя» м. Львів»

Час: 15:00 год.

Місце: Перемишлянська районна державна адміністрація, м. Перемишляни, вул. Привокзальна 3.

Під час тренінгу будуть детально розглянуті види та класифікація соціальних послуг, нормативне обґрунтування їх надання згідно чинного законодавства, методологія вибору надавача соціальних послуг та дослідження потреби у них в рамках конкретних територіальних одиниць. Учасникам тренінгу буде надана інформація про БО «100% життя» м. Львів», яка є національним лідером у впровадженні соціального замовлення та розглянуті успішні кейси залучення фінансування на надання соціальних послуг потребуючим з місцевих бюджетів.

Нагадуємо, що цей проект є переможцем конкурсу для громадських організацій в межах Реалізації програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства на 2018-2020 роки у 2018 році.

Просимо надати інформацію про участь у зазначеному тренінгу до 12.00 год. 8 листопада 2018 року для інформування організаторів заходу:
- прізвище, ім'я по батькові,
- місце роботи, посада,
- чи є членом громадської організації,
- досвід участі у соціальних проектах.

Інформацію надавати на електронну адресу: 
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
  або за телефоном: 098-334-36-25.